LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 13.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZadbaj o siebie - warsztaty dla kobiet
2018-10-20

KOMENTARZE: 1

WARSZTATY DLA KOBIET W ŁOMIANKACH są skierowane do osób, które: poszukują motywacji, inspiracji i odwagi w dążeniu do zaspokojenia swoich potrzeb; chcą w sposób świadomy kreować swoje życie, skupiając się na swoich zasobach i talentach w dążeniu do dobrostanu; chcą poznać swoje potrzeby, żeby móc radzić sobie z wyzwaniami i przeszkodami.

KIEDY I GDZIE:
23 października 2018, godz: 9:30-13:30
Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a, Łomianki

TEMAT SPOTKANIA:
ZADBAJ O SIEBIE! czyli ABC Formy, Zdrowia i Urody

Zapraszam Ciebie do udziału w fantastycznym, praktycznym warsztacie, podczas którego dowiesz się w jaki sposób kompleksowo zadbać o Siebie w kontekście przyjemnej aktywności fizycznej, przemyślanego i zdrowego sposobu odżywiania oraz właściwej pielęgnacji skóry.

ZAPISY: https://sukcestoja.pl/produkt/warsztaty-dla-kobiet-w-lomiankach-4-2/

AGENDA SPOTKANIA:
9.30 – 10.20 – bezpłatna, profesjonalna analiza składu ciała.
Przygotowanie:
– badanie przeprowadza się z gołymi stopami
– ok 1,5 h przed badaniem nie jeść ciężkiego posiłku
Przeciwskazania: rozrusznik serca, ciąża.
10.30-11.00 – URODZENI BY SIĘ RUSZAĆ! – o tym, jak polubić aktywność fizyczną, poczuć motywację i poprawić swoją sylwetkę w 36 min!
11.15-12.00 – WIESZ CO JESZ! – czyli krótka rozprawka o najmodniejszych i najskuteczniejszych dietach oraz o zdrowym i świadomym odżywianiu.
12.15-13.00 – BO JESTEM PIĘKNA! – czyli ABC właściwej pielęgnacji skóry.
13.15-13.30 – Zakończenie warsztatów, nagrody i niespodzianki.

PROWADZĄCY:
Martyna Guba – Ambasadorka Sukces TO JA. Wulkan energii, optymistka i wizjonerka. Zawodowo certyfikowany coach, mentor, konsultant biznesowy i trener metody Points Of You®. Bizneswoman, z wykształcenia logistyk i projektant wnętrz. Od 2000 roku związana z przedsiębiorczością, założycielka kilku firm. Prowadzi warsztaty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych perspektyw, w odkrywaniu autentyczności i w odkrywaniu siebie. Wspiera i inspiruje, zaraża odwagą i motywacją do działania. Prywatnie mama 9 letniego Alexa, miłośniczka tańca i podróży.

GOŚĆMI SPECJALNYMI SPOTKANIA BĘDĄ:
Mgr Renata Cichy– Dietetyk kliniczny, absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach, poradniach dietetycznych, a także w centrum medycznym. W swojej pracy łączy najnowszą wiedzę naukową wraz z medycyną naturalną, aby w kompleksowy sposób zatroszczyć się o zdrowie swoich klientów. Pracując w Cateringu PRZEŁOM W ODŻYWIANIU pokazuje, że zdrowe jedzenie może być przyjemne i dzięki niemu można osiągnąć wymarzone cele.

Luiza Ciesielska – właściciel Klubu 36minut Łomianki. Klub oferuje inteligentny trening – szybki, łatwy i bezpieczny – trwający jedyne 36 minut, na innowacyjnych urządzeniach niemieckiej firmy Milon. Urządzenia ustawiane są indywidualnie do możliwości ćwiczącego a wszystkie informacje nt. treningu zapisywane są na osobistej karcie chipowej.

Beata Sosada – specjalista dermatolog-wenerolog, zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz dermatologią estetyczną, dermoskopią i dermatochirurgią. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe nabywała pracując m.in. w Klinice Dermatologii ŚUM w Katowicach, Klinice Dermatologii WIM w Warszawie oraz w Centrum Dermatologii MSS w Warszawie.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Ulka IP: 212.96.239.*
2018-11-05, 17:53    
Na czym pracowały? Czy korzystały z tych kosmetyków- https://www.pro-sprzet.pl/cate... ?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT