LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 4.7.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGINAFTYŃSKI MICHAŁ GRZEGORZ
2018-10-15

KOMENTARZE: 0

Naftyński Michał Grzegorz - Kandydat na Radnego Rady Miejskiej w Łomiankach, KWW "Wolne Łomianki", 46 lat, psycholog biznesu.
Okręg wyborczy Nr 2 - osiedla w mieście Łomianki: Łomianki Górne, Łomianki Centralne, Łomianki Pawłowo, Łomianki Stare, Łomianki Trylogia, Łomianki Powstańców.

________________________

Kandydat na Radnego Rady Miejskiej w Łomiankach

Okręg wyborczy Nr 2 - osiedla w mieście Łomianki: Łomianki Górne, Łomianki Centralne, Łomianki Pawłowo, Łomianki Stare, Łomianki Trylogia, Łomianki Powstańców

Komitet wyborczy: KWW "Wolne Łomianki"

Wiek: 46 lat
Wykształcenie: średnie
Zawód wykonywany: psycholog biznesu

Kontakt dla wyborców: 53 53 53 412

Podstawowe informacja o kandydacie.
Profesjonalny optymista, zawodowy marzyciel. Jestem badaczem rynku i trenerem. W swojej pracy koncentruję się na słuchaniu ludzi i zrozumieniu ich potrzeb. Studiowałem socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i psychologię na Uniwersytecie SWPS.
Kocham Łomianki i nie wyobrażam sobie życia w innym miejscu.
Moja rodzina mieszaka tu od 5 pokoleń.
Jestem strażakiem, instruktorem nurkowania oraz instruktorem pierwszej pomocy przedmedycznej.
Muzykuję i robię zdjęcia. Zawsze grałem dla WOŚP, a przez ostatnie 6 lat szefowałem sztabowi WOŚP w Łomiankach. Zainicjowałem Łomiankowski Bazar Zabawek Używanych.
Od 3 lat udzielam się w Radzie Rodziców SP nr 3.

1. Jak Pani / Pana zdaniem Łomianki powinny wyglądać za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat (kierunki rozwoju, urbanistyka, zagospodarowanie przestrzenne)?
Chciałbym, żeby Łomianki miały najlepsze szkoły podstawowe w Polsce. I nie chodzi mi tu o budynki, czy boiska. Chciałbym, żeby w Łomiankach uczyli najlepsi nauczyciele, żeby poziom nauczania był najwyższy. Żeby w Łomiankach nie zadawano prac domowych, a dzieci po szkole odpoczywały oraz spędzały czas z rodziną i rówieśnikami. Wiem, że to jest możliwe.
Marzę o Łomiankach mieście portowym, z pięknymi promenadami nad Wisłą.

2. Jakie inwestycje Pani / Pana zdaniem w Łomiankach w najbliższym czasie są najważniejsze (oświata, kultura, komunikacja, wodociągi i kanalizacja, infrastruktura drogowa)?
Zwiększenie nakładów na kształcenie nauczycieli w zakresie nowych metod nauczania. Całkowita likwidacja prac domowych. Inwestowania w rozwój poprzez zabawę i pracę. Ogólnodostępne sale prób dla zespołów muzycznych, stolarnie dla majsterkowiczów, garaże dla domorosłych mechaników. Chciałbym, żeby dzieci uczyły się gotować, malować płoty i opiekować roślinami. Żebyśmy żyli wolniej, częściej się uśmiechali i byli szczęśliwsi.

3. Kim według Pani / Pana jest samorządowiec. Jakimi wartościami powinien się kierować?
Powinien mówić prawdę i tylko prawdę. Nie powinien oceniać ludzi. Powinien być nastawiony na rozwiązanie problemu. Powinien być wizjonerem. Powinien widzieć więcej niż koniec swojej ulicy. Powinien działać dla dobra całej gminy. Powinien myśleć o Łomiankach w perspektywie dziesięcioleci, a nie swojej kadencji. Powinien szukać porozumienie z wszystkimi, którzy chcą dobra tego miasta. Powinien być dumny, że tu mieszka.

4. Jakie według Pani / Pana są mocne strony Łomianek?
Położenie geograficzne blisko do stolicy, a jednocześnie jesteśmy od niej niezależni. Fantastyczna przyroda las, jeziora i Wisła. Ogromny potencjał ludzi dobrej woli, którym się chce.

5. Jakie według Pani / Pana są słabe strony Łomianek?
Skłóceni politycy i ludzie nastawieni wyłącznie na swoją korzyść. Niechęć do porozumienia się ponad podziałami. Niedrożny przejazd we wszystkich kierunkach.

6. Co zamierza Pani / Pan zrobić konkretnie dla swojego okręgu wyborczego?
No warto by było zrobić coś z Gościńcową, bo straszy. Chciałbym, żeby było więcej miejsc do posiedzenia i pogadania. Publicznych i prywatnych.

Ponadto:
Ciężko mi oceniać obecną władzę, bo mam za mało danych i nie znam się na inwestycjach w drogi i budynki. Ja na pewno będę chciał inwestować w ludzi.

Jak ocenia Pani / Pan pracę ustępującego Burmistrza Łomianek?
Przeciętnie

Jak ocenia Pani / Pan pracę ustępującej Rady Miejskiej?
Przeciętnie

Jak ocenia Pani / Pan pracę ustępującej Rady Powiatu?
Przeciętnie

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT