LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 16.7.2019


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMamy pomagają mamom: kręcimy teledysk
2018-09-14

KOMENTARZE: 0

Postanowiłyśmy wykorzystać naszą ogromną, pozytywną energię, żeby zrobić coś niesamowitego!

Już w najbliższą sobotę 15.09 będziemy kręcić teledysk do piosenki, która jest hymnem naszej akcji. Zapraszamy wszystkie pozytywnie zakręcone mamy, te młode i nico starsze, z jedynakami, bliźniakami, trojaczkami. Im więcej osób tym lepiej! Utwór, który jest hymnem naszej akcji jest bardzo pozytywny i z humorem traktuje mniejsze i większe katastrofy dziecięce, a przede wszystkim mówi o wielkich radościach i sile płynącej z roli rodzica.


Przez udział w projekcie rozumiemy zapisanie się do naszej społeczności, udział w teledysku lub kolejnych aktywnościach planowanych w przyszłości, a przede wszystkim zrobienie sobie zdjęcia w ustalonej pozycji wsparcia (symbol graficzny akcji przedstawiający sylwetkę kobiety z dzieckiem na biodrze z wyciągniętą do góry ręką z rozcapierzonymi palcami otwartej dłoni). Planujemy działania na terenie całej Polski a także poza jej granicami przez pozyskanie do wspólnego działania osób rozpoznawalnych medialnie (znanych matek). Udział w projekcie nie będzie wymagał żadnych wpłat od uczestników, przy jednoczesnej świadomości możliwości wsparcia pomocy dla potrzebujących matek, w związku z czym spodziewamy się możliwości osiągnięcia znacznego zasięgu - liczymy na to, że każda matka zrozumie i wesprze naszą ideę. Liczymy na tłumny udział już podczas nagrywania pierwszego teledysku, po cichu liczymy na zarażenie naszym pomysłem matek w innych miastach i kolejne nagrania tłumów matek wykonujących synchroniczny prosty ruch wraz z symbolicznym gestem - postawą w formie potwierdzającej wsparcie dla projektu. Jeżeli uda się utrzymać wysoki poziom entuzjazmu i pozytywnej energii - sukces wydaje się murowany :) W końcu każdy chciałby wspierać potrzebujące matki z dziećmi, szczególnie jeśli jego własny udział nie wymaga środków finansowych, a tylko dodatkową aktywność - przy okazji spodziewamy się, że lokalnie matki nawiążą ze sobą bezpośrednie relacji skutkujące nowymi przyjaźniami i rozwojem lokalnych społeczności.

Jak planujemy pomóc?
Teledysk trafi na YouTube’a. I to właśnie tam będziemy zbierać pieniądze. Im więcej osób obejrzy nasz klip, tym więcej środków zbierzemy! A wiec do dzieła. Oglądajcie, udostępniajcie, pomóżmy innym mamom! Tak niewiele trzeba!


Nagranie teledysku odbędzie się w dniu 15.09 od godz. 10:00 do 13:00 na terenie Placu Zabaw w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Rolniczej 226. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Mamy wraz z pociechami do udziału.
Planowany jest prosty synchroniczny ruch oraz ustawienie z uczestniczek słowa MAMA, które będzie filmowane od góry. Projekt ma charakter niekomercyjny. Obowiązują stroje dowolne, obowiązkowy jest wyłącznie uśmiech :)

Akcja jest współorganizowana przez KLUB MAM w ŁOMIANKACH.

WIĘCEJ INFO: www.facebook.com/Jestem-MAMĄ

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum