LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 3.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIICDS - podsumowanie imprez 2006
2006-12-22

KOMENTARZE: 0

W 2006 roku w ICDS odbyły się łącznie 63 imprezy o charakterze zarówno sportowym, jak kulturalnym, z czego 14 koncertów i 22 zawody sportowe obejmował swym patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Łomianki. To dzięki wsparciu finansowemu ze strony naszej Gminy mogliśmy zorganizować w ICDS z myślą o naszych mieszkańcach, zarówno tych najmłodszych, jak i tych już dorosłych, 5 turniejów halowej piłki nożnej, 4 zawody pływackie, 3 turnieje piłki ręcznej, 3 turnieje piłki siatkowej i 3 turnieje piłki koszykowej oraz 4 turnieje tenisa stołowego. Imprezy te obywają się w ICDS drugi rok, można je nazwać już cyklicznymi. Cieszą się wśród naszych mieszkańców coraz większym zainteresowaniem, dostajemy sygnały, że imprezy się podobają, że są dobrze zorganizowane, a przede wszystkim, że podczas turniejów nie tylko wśród zawodników, ale także na trybunach, wśród kibiców, panuje przyjazna, serdeczna atmosfera dająca radość z rywalizacji oraz wspaniale integrująca nasze społeczeństwo. To wszystko daje nam, organizatorom, wiele radości i satysfakcji i sprawia, że planowanym na rok 2007 harmonogramie nie wprowadza się istotnych zmian w porównaniu z harmonogramem obowiązującym w roku 2006.

Warto także wspomnieć o tym, że ICDS cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród organizatorów imprez ogólnopolskich, których współorganizatorem w 2006 r. było Miasto i Gmina Łomianki. W marcu 2006 r. odbyły się w ICDS m.in. Mistrzostwa Polski Modeli Samochodów Zdalnie Sterowanych, w maju - X Puchar Polski w Tańcu na wózkach, w czerwcu - VII Letnie Ogólnopolskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych oraz Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzików w Judo, w sierpniu Akademickie Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym, w grudniu gościliśmy u nas młodych piłkarzy z roczników ‘95 i ‘96, którzy brali udział w Rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej „Senator Cup”. Ostatnią imprezą, która odbyła się 16 grudnia były I Mistrzostwa Polski w pływaniu strażaków. Więcej informacji o tej imprezie, jak o zabawie mikołajkowej dla dzieci, która odbyła się w niedzielę 17 grudnia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.icds.pl.

W roku 2007 życzę wszystkim, zarówno tym czującym ducha sportowej walki, jak i tym bardziej rozleniwionym, aby czerpali jak najwięcej radości i przyjemności z przebywania i korzystania z ICDS.

Do zobaczenia!

Joanna Baranowska - Kierownik ds. organizacyjnych ICDS

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum