LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 25.2.2021


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKrok do zdrowia i pięknej sylwetki
2018-04-18

KOMENTARZE: 1

Jako sportowiec już dawno obrałam zdrową ścieżkę życia. Zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam sięgać po najlepszej jakości produkty, co w dużej mierze przyczyniło się do poprawy wyników sportowych i ogólnego stanu zdrowia.

Dzisiaj moją misją jest pomaganie innym w zmienianiu tych nawyków. Zależy mi, aby każdy świadomie zrozumiał jak ważny dla naszego zdrowia fizycznego, ale też psychicznego jest zdrowy styl życia. W czasach, kiedy ciągle się spieszymy, stresujemy, jesteśmy zasypywani wysoko przetworzonymi produktami coraz częściej chorujemy. Chcę pokazać, że można żyć inaczej, zdrowiej, weselej.

Przy współpracy z ICDS Fitness Club wpadłam na pomysł, aby zrobić warsztaty zdrowego stylu życia, które nazwałam „Oczyść organizm na wiosnę”. „Oczyść organizm” to 9-cio dniowy program na bazie sprawdzonych przeze mnie naturalnych produktów. W czasie oczyszczania organizm usuwa nadmiar toksyn, złogi jelitowe, redukuje cellulit i sprawia, że czujemy się lekko i mamy więcej energii. W czasie tych 9-ciu dni spotykamy się kilka razy, rozmawiamy o odżywianiu, robimy wspólny trening i wspólnie wykonujemy pomiary wagi i obwodów :)

Osoby, które będą miały chęć na więcej, będą mogły skorzystać z 15-dniowego programu utrwalającego zdrowe nawyki żywieniowe. Obydwa programy zawierają jadłospisy, program suplementacji, przepisy na koktajle oraz rozpisane treningi. Wszystko podstawione pod sam nos po to, abyś mógł zmieniać swoje życie na lepsze :)

Cyklicznie w ICDS Fitness Club będą odbywać się spotkania informacyjne i starty poszczególnych programów. Koszt 9-dniowego programu oczyszczającego to 510 zł (możliwość otrzymania 15% zniżki na miejscu – 433 zł). W cenie: pakiet wysokiej jakości naturalnych suplementów, 50% zniżki na karnet na siłownię, porada żywieniowa, wspólny trening.

Koszt 15-dniowego programu utrwalającego nawyki to 643 zł (możliwość otrzymania 15% zniżki na miejscu – 547 zł) W cenie: pakiet wysokiej jakości naturalnych suplementów, 50% zniżki na karnet na kolejny miesiąc, porada żywieniowa, wspólny trening.

Zrób krok w stronę swojego zdrowia i dołącz do mojego zespołu.

Zapraszam!
OKTAWIA NOWACKA

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Ulka IP: 212.96.239.*
2018-10-24, 18:15    
A ten zabieg- http://www.dermedik.pl/odmladz... ? Czy on faktycznie działa na cellulit?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT