LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 8.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKolejny miesiąc - kolejna pikieta
2018-04-15

KOMENTARZE: 17

13 kwietnia - jak ostatnio co miesiąc - Stowarzyszenie Łomianki Razem przy wsparciu Urzędu Miejskiego zorganizowało "pikietę za S7".

W przechodzeniu przez drogę krajową nr 7 i prezentacji banerów przy ulicy Wędkarskiej wzięło udział około 50-60 osób - co potwierdzali sami uczestnicy.
Pikieta polegała na krążeniu po pasach dla pieszych w cyklach: 3 minuty dla pikietujących, 3 minuty dla kierowców.
Ruchem sprawnie kierowali policjanci we współpracy z organizatorami.

Dzisiejsza pikieta, w porównaniu z poprzednimi, dała się bardziej we znaki kierowcom, którzy niejednokrotnie nie przebierając w gestach wyrażali swoją opinię o pikietujących.

Podobnie jak w zeszłych pikietach i w tej uczestniczyli też pracownicy Urzędu Miejskiego i jednostek podległych burmistrzowi Dąbrowskiemu oraz radni z jego komitetu.

Jak zapowiadają organizatorzy kolejna pikieta za miesiąc.

Więcej foto: www.facebook.com/lomianki.info

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Tomek IP: 176.53.90.*
2018-04-15, 22:47    
No to mamy w końcu nasze łomiankowskie miesięcznice pod patronatem. Brawo Łomianki Razem!
NIEZALOGOWANY: # IP: 176.10.99.*
2018-04-15, 23:13    
Chciałbym poinorfmować , że nawet dziś przy okazji przejeżdżki rowerowej jakaś krzykliwa pani chyba z tego Łomianki Razem namawiała do popierania tych politycznych blokad , które burmistrz Dąbrowski reklamuje nad ulicą Łomianek.
Uważam, że chociaż podczas imprez dla dzieci powinni się z tą propagandą postrzymać. Było to żenujące. Wybory za ponad pół roku a już się wychają wszędzie.

NIEZALOGOWANY: #DOBRA ZMIANA IP: 178.17.166.*
2018-04-16, 13:07    
Dziękujemy Panie Bumristrzu Tomaszu Dąbrowski za pikiety. Dzięki Panu i Panu Rusieckiemu Łomianki zmieniają się na lepsze.
A opozycja której się nie podobają pikiety, boisko pełnowymiarowe i Dobra Zmiana w Łomiankach może się przecież wyprowadzić?

Niech żyje Piotr Rusiecki i Tomasz Dąbrowski , niech żyje Jarosław Kaczyński!
NIEZALOGOWANY: #Uczestnik pikiety IP: 178.42.81.*
2018-04-16, 20:24    
Zastanawia mnie pogarda z jaka autor-autorzy kolejnych artykułów "lomianki info"wypowiadają się na temat "pikiety" nie proponując nic w zamian. Jakie środowisko, reprezentuje gazetka?. Z moich rozmów z wieloma osobami- mieszkańcami Łomianek- Kiełpina- Czosnowa, akcja jest jak najbardziej korzystna dla mieszkańców rejonu. Zastanawiająca jest chęć pomniejszenia problemu jaki generuje trasa, chęć obrzydzania jest zdumiewająca!!!, kogo "łomianki info" reprezentują, na pewno nie mnie- wieloletniego mieszkańca naszej miejscowości. TRAGEDIA!!!. Po raz kolejny widzę jakim jesteśmy społeczeństwem, nie potrafimy się jednoczyć, nasza cecha jest niechęć do wszystkich i wszystkiego, jeśli ktoś ma pomysł i występuje w słusznej sprawie, bardzo ważnej dla nas wszystkich, nie potrafimy docenić jego wkładu!!!
NIEZALOGOWANY: #antyuczestnik IP: 213.158.197.*
2018-04-17, 11:31    
uczestniku , tak pikieta nie ma nic wspólnego z dobrem mieszkańców tylko z burmistrzem i jego kolesiami , którzy nie chcą być oderwanymi od koryta w następnej kadencji.
Pogardliwie o mieszkańcach, którzy mają inne zdanie od burmistrza, to od kilku lat wypisuje gazetka łomiankowska opłacana z podatków wszystkich.
NIEZALOGOWANY: #uczestnik pikiety IP: 178.42.81.*
2018-04-17, 11:54    
antyuczestniku, pytanie dotyczy trasy S7 (korki, zanieczyszczenie środowiska itd)- mnie jest wszystko jedo kto się tym zajmie- interesuje mnie rozwiązanie problemu a nie wieczne narzekanie. Na chwilę obecna tylko "Łomianki razem" działają, innych nie widzę. Pozdrawiam
NIEZALOGOWANY: #antyuczestnik IP: 213.158.197.*
2018-04-17, 12:44    
Nad S7 lobbuje się przez 8 lat, a nie a chwilę przed wyborami.
Już przyzwyczaiłem się do niby bezstronnych komentarzy, które miały sprawiać wrażenie obiektywnych, a były wyprodukowane przez ludzi burmistrza. Z tobą jest tak samo.
Bez konfliktu nie potraficie rządzić gminą.
Pani Roszkowska z Łomianki Razem, Pani już dziękujemy. Co Pani robiła w tej sprawie przez ostatnie 3 lata?
NIEZALOGOWANY: # IP: 37.187.180.*
2018-04-17, 15:15    
Pani Joanno zgadzam się z Panią że nie wiadomo kogo reprezentuje te "łomianki info"
Przykładowo zupełnie nie pokazali tego co powiedział nasz przewodniczący Pan Krystecki Tadeusz że to premier Tusk z PO zabrał pieniądze na naszą obwodnicę. TRAGEDIA!!!
A to przecież bardzo ważne żebyśmy się jednoczyli w słusznej sprawie i popierali Naszego Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego i politykę Prawa i Sprawiedliwości. Dobrze że może w najbliższej "Gazecie Łomiankowskiej" będzie informacja o tym że to Tusk zabrał pieniądze i żę trzba popierać pikiety.
Musimy podkreślać to na każdym kroku i na każdej pikiecie po to by mieszkańcy wiedzieli na kogo mają głosować.
Wszyscy doceniamy Pani Joanno Pani zaangażowanie u boku Pana Burmistrza we wprowadzanie DOBREJ ZMIANY W ŁOMIANKACH!!!

PANI JOANNO MA PANI MÓJ GŁOS!!
ZWYCIEŻYMY!!!TAK JAK ZWYCIĘŻYLIŚMY W WALCE O POMNIK SMOLEŃSKI!
NIEZALOGOWANY: #Uczestnik pikiety IP: 178.42.34.*
2018-04-17, 21:05    
Dla każdego mieszkańca gminy Łomianki polecam artykuł http://www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=2643
NIEZALOGOWANY: #łomiankowicz IP: 212.75.102.*
2018-04-18, 13:38    
Sądzę że bez względu na poglądy polityczne ta pikieta w tym miejscu nie ma sensu. Protestujcie przed odpowiednimi urzędami coby uprzykrzyć życie osobom decyzyjnym a nie Bogu ducha winnym kierowcom. Człowiek od którego to zależy siedzi sobie wygodnie przed telewizorem i śmieje się pod nosem z Waszych wygłupów. Tyle w temacie
NIEZALOGOWANY: #Janek IP: 83.0.146.*
2018-04-18, 16:23    
Uważam że nie chodzi o wygłupy, tylko o kolejne wybory. Ile pism zostało złożonych w tej kadencji w sprawie przyspieszenia realizacji trasy?. Idą wybory jest szum. A po wyborach znów będzie ........ A tak na marginesie czy Zastępca burmistrza z Łomianek zwróci swoje nagrody?, a może przeznaczy na Caritas?. Czy ma honor i odda nagrody?
NIEZALOGOWANY: #jon IP: 94.75.94.*
2018-04-19, 10:36    
A co się stanie jak RDOŚ w końcu wyda decyzję pod wpływem protestów stowarzyszenia Łomianki Razem?
Przeprosicie?
NIEZALOGOWANY: #Janek IP: 83.0.146.*
2018-04-19, 12:11    
RDOŚ wyda decyzję w niedługim czasie bez względu na wasze stanie na drodze, Zamiast stać i blokować nam powrót do domu zadzwoń jon do GDDKiA I dowiesz się kiedy będzie decyzja. Możesz też Piotrka zapytać on wie. Mieszkańcy już się nie nabiorą na takie numery.
NIEZALOGOWANY: # IP: 185.220.101.*
2018-04-19, 12:23    
RDOŚ wyda decyzję ani wcześniej, ani później tylko wtedy kiedy rozpatrzy wszystkie kilka tysięcy uwag. W tym uwagi wysłane przez Łomianki Razem.

Nie wciskajcie ludziom kitu, że te blokady mogę to przyśpieszyć. Procedury to procedury i żadni krzykacze na szczęście na to nie mają wpływu.

Czyli macie taki plan, że jak RDOŚ wyda decyzje to będziecie się chwalić, że to wasza zasługa? I będą propagandowe artykuły i wywiad w gazecie łomiankowskiej , że dzięki łomianki Razem i P.Roszkowskiej i p.Rusieckiemu RDOŚ wydała decyzję?
Uważacie że ludzie są debilami?

Może zapoznajcie się z informacją z RDOŚ: http://www.lomianki.info/docum...
NIEZALOGOWANY: #Jarek IP: 45.67.14.*
2020-03-10, 02:10    
Chciałbym zauważyć, że minęły już DWA LATA od tych pikiet i dalej tak jak się nic nie działo, tak się nic nie dzieje w sprawie S7 w Łomiankach.
Nie wierzyłem, że to były pikiety wyborcze, broniłem, że potrzebne są, że coś przyśpieszą jak mówili organizatorzy. I co? I nic, jest tak jak mówili mi sąsiedzi znający temat i osoby stojące za tym akcjami, że nie mają one na nic wpływu i że są kampanią wyborczą. I niestety to się sprawdziło. Czuję się oszukany przez organizatorów tych pikiet.
NIEZALOGOWANY: #do Jarka IP: 178.42.21.*
2020-03-10, 22:02    
Pikiety coś dały. Po pierwsze ekipa przegrała wybory, bo okazało się, że ludzie rozumieją kto ich kiwa. Po drugie osiągnięto poważny efekt w postaci wzbudzenie opory Bemowa, w tym politycznego we własnym środowisku, nawet Burmistrz Bemowa był na pierwszej blokadzie i do kamery zapowiedział, że nie ma zgody i słowa dotrzymał (jak to zazwyczaj PiS robi). Po trzecie udało się organizatorom dodatkowo skonfliktować Młociny, które do tej pory nie połapały się, że są wplątane w bezsensowną akcję. Po czwarte protesty Bemowa spowodowały z kolei przypomnienie, że S7 nie zastąpi obwodnicy Warszawy i w ten sposób Łomianki Razem i poprzednie władze Łomianek skutecznie zablokowały dokończenie inwestycji. Nasze gratulacje. Specjalne podziękowania dla pracowników Urzędu Miejskiego, Spółek, ICDS, których możemy oglądać na fotografiach z politycznych blokad i protestów.
NIEZALOGOWANY: #Kierowca WF..... IP: 199.249.230.*
2020-03-11, 00:34    
Już wtedy uważałem, że te blokady nie pomogą w przyśpieszeniu budowy trasy i odniosą raczej odwrotny skutek. Jak widać moje przypuszczenia się potwierdziły.
Chyba mieszkańcy nie dali się nabrać i podziękowali organizatorce blokad i poprzedniej ekipie przy urnie wyborczej.
Jednak nie ma się z czego cieszyć, bo straciliśmy wszyscy. Trasy jak nie było tak nie ma w najbliższej perspektywie.
Była wtedy szansa powalczenia o trzeci pas od Burakowa do Warszawy, ale... szkoda gadać stracone kilka lat.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum