LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIOgólnopolskie targi mody niezależnej
2018-02-08

KOMENTARZE: 2

Moda niezależna… czyli jaka? Unikalne wzornictwo, kreatywność, dbałość o detale i projekty tworzone w krótkich seriach – tym wyróżniają się niezależne polskie marki modowe. W dniach 9-11 lutego najzdolniejsi młodzi projektanci zaprezentują swoje kolekcje podczas OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW MODY NIEZALEŻNEJ POLSKA SZAFA w Galerii Łomianki. Dla rodziców to okazja do upolowania wyjątkowego modowego „dzieła sztuki”, a dla dzieci możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach.

Polska moda niezależna łączy w sobie wyjątkowy charakter ubrań zaprojektowanych i uszytych w Polsce z trendami obowiązującymi w światowych stolicach stylu. Na targach Polska Szafa będzie można kupić kolekcje autorstwa nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest tworzenie ubrań z wysokiej jakości materiałów. W Galerii Łomianki pojawi się blisko dwadzieścia najbardziej kreatywnych, wyselekcjonowanych, polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych fascynatach mody i do udziału zaprosili projektantów odzieży dziecięcej. Podczas targów Polska Szafa rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech przydatne zimą ciepłe bluzy i spodnie, kolorowe spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także wyjątkowe akcesoria.

Podczas wydarzenia odbędą się również wyjątkowe warsztaty plastyczne dla najmłodszych. W roli głównej wystąpi bohaterka książki dla dzieci „A niech to Gęś kopnie”. Podczas zajęć zorganizowanych przez wydawnictwo TASHKA każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną kukiełkę – Gęś na patyku. Z pomocą wycinanek, bibuły, kokardek i kleju będziecie mogli stworzyć gęś w najmodniejszej odsłonie!

Wszystkich spragnionych oryginalnej mody bezpośrednio od polskich projektantów zapraszamy w dniach 9-11 lutego do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Basia IP: 212.96.239.*
2019-01-17, 18:32    
Jakie sukienki są teraz modne? Czy te są popularne w tym sezonie- https://evita.com.pl/ ?
NIEZALOGOWANY: #Basia IP: 212.96.239.*
2019-01-17, 18:33    
Jakie sukienki są teraz modne? Czy te są popularne w tym sezonie- https://evita.com.pl/ ?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT