LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 20.10.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI26. Finał WO¦P w Łomiankach
2018-01-11

KOMENTARZE: 1

W tym roku łomiankowski sztab WO¦P zarejestrował ponad 100 wolontariuszy. 14 stycznia imprezy i koncerty s± planowane w OSP Łomianki, w Centrum Kultury oraz w LEMON TREE. Zapraszamy na WO¦Powy trening biegowy.

Tegoroczny łomiankowski Sztab WO¦P - podobnie jak rok temu - jest zarejestrowany przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach. Tam też od samego rana wolontariusze będ± mogli odebrać identyfikatory i załatwić wszelkie sprawy formalne oraz po skończonym kwestowaniu zdać puszki. Strażacy z OSP zapraszaj± też na DZIEŃ OTWARTY, podczas którego odbęd± się m.in. zajęcia z pierwszej pomocy. Będzie można też zwiedzić strażnice.

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza od godziny 10.00 na pokazy i występy. O 18.00 zapraszamy na koncert zespołów, ł±cz±cych hip-hop, reggae, funk, JangaSqad oraz Projekt JEaaa!
Między występami oczywi¶cie odbęd± się licytacje.

Podczas 26. Finału WO¦P w LEMON TREE, jak co roku, będzie jak zawsze dużo muzyki, licytacji i na pewno wesoło. Już wiemy, że wyst±pi: Ewa Sadowska, Agnieszka Olszewska-Kaczmarek, Kasia Nejman, Cinematik, Heavy Clouds, The Who is... Start od 17.00.

Łomiankowscy biegacze podobnie jak rok temu zapraszaj± na trening biegowy pod nazw± "Biegacze z Łomianek dla WO¦P". Start o godzinie 20.00 przy ICDS. Tempa bardzo umiarkowane, dostosowane do najwolniejszego biegacza. Trasa prowadzi chodnikami ul. Warszawsk± z ICDS do RONDA przy ul. BRUKOWEJ i powrót OSP ŁOMIANKI. Można też przejechać trasę rowerem, na rolkach, hulajnodze, desce czy przej¶ć z kijkami - zapraszamy!

Bardzo polecamy udział w 26. Finale WO¦P. W tym roku zebrane fundusze zostan± przeznaczone „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Ania IP: 79.191.141.*
2018-01-14, 09:57    
Dziękujemy za wsparcie i pełn± informacje o łomiankowskim WO¦P-ie. Zawsze można liczyć na Info Łomianki.
Nie ważne ile zbierzemy, ważne że jeste¶my razem!
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum