LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 15.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWyróznienie za bezpieczny stadion
2017-09-16

KOMENTARZE: 0

Jak informuje Mazowiecki Związek Piłki Nożnej...

Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu były tematem drugiej już konferencji, organizowanej przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej 14 września br. w Ząbkach.

Podczas konferencji, w której obok działaczy środowiska piłkarskiego wzięli udział przedstawiciele władz administracyjnych województwa mazowieckiego i policji, omówione zostały podstawowe problemy, związane ze sprawą bezpieczeństwa i porządku na stadionach piłkarskich. [...]

Nie zabrakło też wyróżnień za współpracę na rzecz bezpieczeństwa dla mazowieckich klubów sportowych, organizacji samorządowych i policji, które jako gospodarz konferencji wręczył prezes MZPN, Zdzisław Łazarczyk, w asyście wiceprezesa resortowego Mirosława Starczewskiego i przewodniczącego Wydziału ds. Bezpieczństwa, Krzysztofa Grochockiego.
Szczególne podziękowania skierowano do Wojewody Mazowieckiego, Departamentu Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN, Komendy Wojewódzkiej i Stołecznej Policji oraz KPP w Mińsku Mazowieckim i Żurominie.
Wyróżniono także Prezydenta Miasta Radomia oraz burmistrzów miast Błonie, Łomianki i Ząbki a także wójtów gmin Dębe Wielkie i Mała Wieś.
Uznaniem cieszyć się mogły także mazowiecki kluby piłkarskie: Mazur Gostynin, Victoria Sulejówek i warszawski Ursus; ich prezesi: Jacek Marciszewski, Mariusz Jarzębski i Paweł Wysocki zostali uhonorowani, stosownie srebrnymi i złotą, odznaką za zasługi dla MZPN. Oddzielne wyróżnienie przyznano wieloletniemu działaczowi piłkarskiemu (ponad 40 lat!) Remigiuszowi Charzyńskiemu, mającemu w karierze długoletni staż członka zarządów MZPN i COOZPN, delegata szczebla centralnego i wojewódzkiego, od zawsze związanego z MKS Ciechanów.

źródło: http://www.mzpn.pl, foto: UM Łomianki

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT