LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 24.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWygraj podróż do świata mody
2017-10-08

KOMENTARZE: 0

Kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy? Marzysz o tym, by odwiedzić stolice mody? Weź udział w naszym konkursie i wygraj podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody! Czekamy na Ciebie od 3 do 14 października.

Aby wziąć udział w konkursie „Podróż do świata mody” należy odwiedzić Galerię Łomianki w dniach 3-14 października, zrobić zakupy w salonach i butikach galerii handlowej oraz zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu. Osoba, która w danej godzinie zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma nagrodę – bon zakupowy o wartości 100 zł, a kolejna o wartości 50 zł. Bony można zdobyć co godzinę, a zwycięzcy będą informowani o wygranej poprzez SMS.

Osoby, które w trakcie konkursu zrobią najwięcej zakupów otrzymają nagrody główne. Osoba, która zarejestruje najwięcej paragonów otrzyma voucher na wycieczkę do Nowego Jorku o wartości 20 tys. złotych. Kolejne dwie otrzymają vouchery o wartości 5 tys. zł na wycieczki do wybranego przez siebie miasta – stolicy mody – Londynu, Mediolanu lub Paryża. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, który odbędzie się 14 października. Nagrody wręczy znana aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan.

W konkursie pt. „Podróż do świata mody” będą również do wygrania nagrody dodatkowe – pięć bonów podarunkowych o wartości 1000 zł i sześć bonów o wartości 500 zł na zakupy ze stylistką Galerii Łomianki.

Regulamin konkursu pt. „Podróż do świata mody” można pobrać tutaj. Załącznik do regulaminu dostępny tutaj. Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum