LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 13.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWygraj podróż do świata mody
2017-10-08

KOMENTARZE: 1

Kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy? Marzysz o tym, by odwiedzić stolice mody? Weź udział w naszym konkursie i wygraj podróż do Nowego Jorku, Londynu, Paryża lub Mediolanu oraz inne atrakcyjne nagrody! Czekamy na Ciebie od 3 do 14 października.

Aby wziąć udział w konkursie „Podróż do świata mody” należy odwiedzić Galerię Łomianki w dniach 3-14 października, zrobić zakupy w salonach i butikach galerii handlowej oraz zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu. Osoba, która w danej godzinie zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma nagrodę – bon zakupowy o wartości 100 zł, a kolejna o wartości 50 zł. Bony można zdobyć co godzinę, a zwycięzcy będą informowani o wygranej poprzez SMS.

Osoby, które w trakcie konkursu zrobią najwięcej zakupów otrzymają nagrody główne. Osoba, która zarejestruje najwięcej paragonów otrzyma voucher na wycieczkę do Nowego Jorku o wartości 20 tys. złotych. Kolejne dwie otrzymają vouchery o wartości 5 tys. zł na wycieczki do wybranego przez siebie miasta – stolicy mody – Londynu, Mediolanu lub Paryża. Nagrody zostaną wręczone podczas finału konkursu, który odbędzie się 14 października. Nagrody wręczy znana aktorka i prezenterka Barbara Kurdej-Szatan.

W konkursie pt. „Podróż do świata mody” będą również do wygrania nagrody dodatkowe – pięć bonów podarunkowych o wartości 1000 zł i sześć bonów o wartości 500 zł na zakupy ze stylistką Galerii Łomianki.

Regulamin konkursu pt. „Podróż do świata mody” można pobrać tutaj. Załącznik do regulaminu dostępny tutaj. Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #MadziaR IP: 212.96.239.*
2019-04-29, 18:31    
A jak wygląda tam świat fryzjerów? Na jakim sprzęcie pracują? Czy korzystają z https://www.wyposazenie-salonu... ?
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT