LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKiermasz i mecz charytatywny dla Gai
2017-10-10

KOMENTARZE: 0

O tym, że mała Gaja potrzebuje pomocy by USŁYSZEĆ ŚWIAT pisaliśmy już na łamach gazety ŁOMIANKI.INFO. Akcje pomocy są też organizowane od dłuższego czasu m.in. przez prywatne łomiankowskie firmy.

15 października Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA organizuje KIERMASZ CHARYTATYWNY. Impreza odbędzie się w godzinach 11.00-16.00 w siedzibie szkoły przy ul. Równej.

Tego samego dnia na stadionie przy ul. Wiślanej odbędzie się MECZ CHARYTATYWNY, w którym zagrają m.in. muzycy zespołu PECTUS.

redakcja@lomianki.info
Gaja urodziła się całkowicie głucha... Nie mogła usłyszeć ani głosu mamy, ani bicia jej serca, ani kojących dźwięków kołysanek, nic... Całkowita cisza...
Dla nas rodziców taka wiadomość to kompletny szok. Co dalej? Jak będzie wyglądać jej życie? Jak będzie się rozwijać, jak komunikować ze światem?
Rozpoczęła się wielomiesięczna walka: z odległymi terminami, procedurami, brakiem środków (pracodawca podziękował mi za dalszą pracę), kompletnym brakiem informacji... A my chcieliśmy jak najszybciej doprowadzić do wszczepienia implantu ślimakowego.
Dzięki pomocy wspaniałych ludzi w lutym tego roku udało się wszczepić Gajce implant. Strach, ból, rany mamy już za sobą. Teraz codzienna rehabilitacja, ćwiczenia i maleńkie radości z reakcji na pierwsze dźwięki.
Ale to dopiero początek... Gajka potrzebuje drugiego implantu, tak jak my potrzebujemy obu uszu do normalnego życia. Umożliwi jej to prawidłowy rozwój mowy, tak potrzebny w codziennym życiu. Ponadto pomoże w sprawnym nauczeniu się określenia źródła dźwięku (np. nadjeżdżającego samochodu). Jednak na taki implant czeka się około trzech lat. Nie chcemy czekać... Chcemy dać naszej córce możliwość słyszenia otaczającego ją świata, szansę na normalny rozwój i wreszcie naukę mowy. Chcemy usłyszeć z jej ust pierwsze „mamo”, „tato”.
Takie mamy plany i marzenia... Proszę, pomóżcie nam je zrealizować. Tylko dzięki Waszej pomocy Gajka będzie mogła usłyszeć dźwięki marzeń... Ciężko będzie znaleźć odpowiednie słowa, by wyrazić naszą wdzięczność. Takie słowa po prostu nie istnieją. Przyjmijcie więc, proszę, nasze ogromne DZIĘKUJĘ!!!
Można nas wspierać na: www.siepomaga.pl/gajanosowicz lub przez Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Alior Bank S.A.: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 tytułem: „31967 Nosowicz Gaja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Paula Kuchno

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT