LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDNI DĄBROWY 2016
2016-09-09

KOMENTARZE: 1

DNI DĄBROWY to wspólne święto mieszkańców, sąsiadów i przyjaciół z Osiedla Równoległa, Dąbrowa Zachodnia, Dąbrowa Rajska i Dąbrowa Leśna. Zapowiada się weekend pełen imprez kulturalno-artystycznych, sportowych i rozrywkowych.

W sobotę, 10 września odbędą się:

1. Piłkarskie rozgrywki o Puchar Dąbrowy, które od godziny 15.00 będą odbywały się odbędą się na boisku przy ul. Równoległej.Pięcioosobowe składy reprezentujące 4 osiedla rozegrają krótkie mecze "każdy z każdym", następnie obejrzymy finałowy mecz o Puchar Dąbrowy i mecz o 3. i 4.miejsce.
2. Tego samego dnia, o godzinie 18.00 na "Scenie na Grzybowej 42" monodram Shirley Valentine w wykonaniu Ewy Sadowskiej. Uwaga! Zapraszamy z własnym krzesełkiem lub innym siedziskiem.

3. Miłośników poezji zapraszamy na "Liryczną Dąbrowę - Turniej Jednego Wiersza o nagrodę Starosty Warszawskiego Zachodniego" do Lemon Tree (godzina 18.00-21.30). Suma nagród to 600 zł!
Aby wziąć udział wystarczy przyjść w sobotę i zaprezentować swój wiersz a jeśli nie czujecie się poetami - przyjść i posłuchać innych. W przerwie Turnieju wystąpią Ada Dębska i Krzysztof Mazur.


Na niedzielę 11 września zaplanowane są:

1. VI PIKNIK RODZINNY w ogrodzie Lemon Tree, 14:00 - 21:30. Tradycyjnie bawimy się od 14.00 do 21.30 przy muzyce zespołu grającego muzykę country Strefa 50+ i innych wykonawców, podziwiamy lokalne talenty, częstujemy się kiełbaską i ciastkiem, podziwiamy samochody SSang Yong i gramy o nagrodę wartą 250 zł. Na zakończenie, pokaz fajerwerków.
W trakcie pikniku przewidziany jest pokaz motoryzacji ekstremalnej. Odwiedzi nas Karolina Pilarczyk, z Osiedla Równoległa, znana na kilku kontynentach "Polish Drift Girl", zaprezentuje się też jej palący gumy samochód. Drugą ciekawą postacią, która zaprezentuje się w ustawionym przez organizatorów ringu jest mistrzymi kick boxingu Sasha Sidorenko.
Modelarski piknik Lotniczy - podczas Pikniku Rodzinnego. Grupa entuzjastów małego lotnictwa, na czele z Markiem Dominem odsłoni tajniki pracy modelarskiej, zademonstruje loty i pokaże transmisję z małego drona.
A w Domku Ogrodnika "Daniel Tendaj przedstawia" - zobaczymy krótkie filmy fabularne ze szkoły kina niezależnego, w tym laureatów prestiżowych nagród. Lemon Tree, 12:00-17:00.

2. II Otwarte Ogrody Artystów Dąbrowy, 12:00 - 17:00. Kolejna edycja cieszącej się zawsze zainteresowaniem wycieczki po pracowniach, czy raczej ogrodach malarzy, rzeźbiarzy i innych twórców.

3. Wystawa ARTstyczne ŁOMIANKI, przygotowana przez Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI, pokazująca twórczość mieszkańców Łomianek. Ogród restauracji Lemon Tree
Wśród twórców pierwszej edycji wystawy są: Eugeniusz Brylewski, Maja Czepulis, Wiktoria Górko, Milena Grąbczewska, Jan Herburt-Heybowicz, Katarzyna Kućkowska, Marysia Mencwel, Maria Olko, Kazimierz Peczyński, Sylwia Ptaszyńska, Dorota Berger Słowińska, Edyta Stankiewicz. Mirosław Śnigurowicz, Jerzy Woropiński.


W sobotę, 17 września odbędą się:

PIKNIK DLA DZIECI „Wspomnienie wakacji” - na terenie ogródka jordanowskiego przy ul. Akacjowej 20A, w Dabrowie Lesnej. Zapraszają młodzież zParafii Św. Marak Ewangelisty oraz Zarząd Osiedla Dąbrowa Leśna.

II Pozytywnie Zakręcony Rajd Rowerowy - Podczas wycieczki poznamy typowe zbiorowiska leśne występujące w KPN. Łatwa trasa o długości ok. 4 km (w jedna stronę) wiedzie wzdłuż specjalnie wytyczonej ścieżki przyrodniczej. Kilkanaście przystanków umożliwi odpoczynek. Dlatego zapraszamy również tych rzadziej korzystającym z rowerów.

Stowarzyszenie Nasze Łomianki zaprasza w dniu 17 września, w godz 18.00 do 20.00 do Lemon Tree przy ul. Zachodniej 38 w Łomiankach, na wieczór poświęcony Tańcom w Kręgu.

Stowarzyszenie Pracownia Łomianki oraz sklep „anzu” zapraszają młodzież w dniu 17 września, do Lemon Tree przy ul. Zachodniej 38, w Łomiankach, na Turniej planszowej gry logicznej Abalone. Główna wygrana będzie puchar lodów, ufundowany przez Restauracje. Start o 17.00, koniec o 19.00.

Wszystko to co powyżej w przyjacielskiej atmosferze, bez wydęto-nadętych laudacji i nudnych przemówień...
POLECAMY!

Szczegóły na FACEBOOK / DNI DĄBROWY

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Kamil IP: 212.96.239.*
2018-08-27, 18:57    
Co to była za motoryzacja? Czy były to motocykle z http://www.skutery-krakow.pl ?
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT