LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 8.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIII Bieg Łomianek już za niecały miesiąc!
2016-04-26

KOMENTARZE: 1

Już 22 maja - w niedzielę - odbędzie się II Bieg Łomianek. Trasa została wytyczona przez centralne miejsca i ulice miasta Łomianki. Start i meta zlokalizowane przy ICDS.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Łomiankach, a współorganizatorem Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach.
Patronat nad Biegiem Łomianek objęła utytułowana reprezentantka Polski Irena Szewińska. Pani Irena, mieszkanka Łomianek, zapowiedziała swoje przybycie na nasze wydarzenie.

Długość trasy wyniesie 10 km (ok. 95% nawierzchnia asfaltowa). Trasa biegu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start biegu odbędzie się o godz. 12.00. Przewidziany limit czasu na ukończenie biegu to 1 godzina 30 minut licząc od wystrzału startera. Uczestnicy biegu, którzy nie zmieszczą się w limicie czasu, zobowiązani będą do opuszczenia trasy biegu.

Aby pobiec należy się zarejestrować na stronie www.bieglomianek.pl.
Do końca kwietnia opłata startowa wynosi 40 złotych, potem 50 złotych. W dniach 21 i 22 maja 2016 r - 60 złotych.
UWAGA! Zapisy zostaną zamknięte w momencie osiągnięcia limitu 500 zgłoszeń.
W przypadku osób, które do dnia imprezy nie ukończą 18 roku życia, wymagane jest posiadanie pozwolenia na udział w biegu podpisanego przez rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenie takie należy złożyć w Biurze Zawodów przy odbiorze pakietu startowego.

W podstawowym pakiecie startowym każdy zgłoszony uczestnik, który dokona wpłaty wpisowego otrzyma przed startem: oficjalną koszulkę Biegu; worek pamiątkowy; numer startowy z chipem; baton energetyczny; kupon na posiłek regeneracyjny. Dodatkowo każdy uczestnik, który pokona 10 km trasę otrzyma pamiątkowy medal.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z I Biegu Łomianek oraz zapraszamy do udziału w imprezie!KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #zapisana IP: 37.123.130.*
2016-04-28, 15:24    
Kolejny raz jestem zachwycona atmosferą, którą widać na filmie z biegu. Pamarańczowe koszulki i uśmiechnięci ludzie dają tyle pozytywnej energii.

Szkoda tylko, że bieg jest w samo południe, jak bedzie tak jak w zeszłym roku to trochę przyjemności ucieknie. Lepiej jak by było 2 godziny wcześniej.
Taka malutka uwaga dla organizatorów, którzy może nie biegają i nie wiedzą, że pogoda na dystansach 10+ jest też wazna dla biegaczy :)
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT