LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 11.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPetarda na Walentynki w Jazz Cafe!
2016-02-16

KOMENTARZE: 1

Petarda, bo wystąpiła tam Hanka Wójcik ze swoją Kapelą. Energetyczna, uśmiechnięta i spontaniczna góralka zaprezentowała nam, uczestnikom niedzielnego koncertu, autorski świat inspirowany Podhalem. Hania, autorka teksów i muzyki, utalentowana wokalnie, z anielskim głosem, dźwięcznym i jednocześnie mocnym, zachwyca naturalnością i swobodą poruszania się na scenie. Jej entuzjazm udziela się publiczności, poetyckie teksty uwodzą, a dźwięki łączące w sobie folk, jazz, etno, orient a nawet muzykę alternatywną podnoszą tętno w żyłach.

Hania Wójciak to bez wątpienia wyjątkowa osobowość. I choć ma już za sobą nagrody i wyróżnienia, między innymi zwyciężczyni 46 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz laureatka konkursu na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej "Pamiętajmy o Osieckiej", do chwili obecnej wydaje się być zdumiona rozkwitem swojej kariery muzycznej. Odkryta przez Andrzeja Seweryna podczas castingu do roli Panny Młodej z Wesela Wyspiańskiego w słuchowisku Radia Kraków, z impetem wkroczyła na scenę w łomiankowskim klubie.

Podczas walentynkowego koncertu w Jazz Cafe w Łomiankach Hania zaśpiewała piosenki z debiutanckiej płyty „Znachorka” wydanej przez wspomniane już wyżej Radio Kraków. Śpiewała o miłości, odtrąceniu, radości, smutku, wierze i zwątpieniu. O tym czego wszyscy doświadczamy. Tak właśnie sama autorka mówi o swoim repertuarze. Ale w jej wykonaniu jest magia śpiewana gwarą góralską i jednocześnie tajemnica, którą chce się odkrywać na nowo. Jej głos, energia i uśmiech, to wszystko zniewala i hipnotyzuje, i żeby w pełni doświadczyć potencjał Hani, jej muzykalności i niebywałą witalności trzeba po prostu iść na koncert i zobaczyć ją na scenie.

Walentynkowy koncert Kapeli Hanki Wójciak w Jazz Cafe 14 lutego 2016 odbył się w składzie: Hanka Wójciak – wokal; Jacek Długosz – gitara; Mateusz Frankiewicz – kontrabas; Tomasz Pawlak – skrzypce, altówka; Andrzej Zagajewski – mandolina; Tomasz Czaderski – instrumenty perkusyjne

Pozdrawiam
Maja Zajkowska

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Paweł IP: 46.77.124.*
2016-02-17, 16:32    
Fajnie musiało być. Niestety dla mnie trochę za drogie bilety. Raz na rok, pòł roku jednak bywam i bardzo miło wspominam :))
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum