LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 2.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPrzystanek na Piaskowej w końcu z wiatą?
2016-01-27

KOMENTARZE: 3

Mieszkańcy Piaskowej z zazdrością patrzą na mieszkańców innych części Łomianek korzystających z komunikacji miejskiej. Niemal wszyscy czekając na autobus mogą schronić się pod wiatą. Tutaj takiej możliwości nie ma. Jest szansa, że w końcu to się zmieni.

- Latem jest pół biedy, ale od jesieni jazda do Warszawy to prawdziwy koszmar. Wieje, pada i nie ma gdzie się schować - skarży się mieszkaniec ulicy Piaskowej i podkreśla, że od długiego czasu prosił o pomoc w tej sprawie i do tej pory nie udało się nic wskórać. - Wszyscy tłumaczą, że nie ma miejsca na postawienie wiaty, a przecież nam nie potrzeba wielkiego miejsca. Cokolwiek, by uciec przed deszczem czy wiatrem.

Okazuje się, że w końcu pojawiło się światełko w tunelu. Po naszej interwencji sprawę w swoje ręce wziął prezes łomiankowskiej Komunikacji Miejskiej.

- Problemem jest w przypadku tego przystanku szczupłość miejsca. KMŁ występowała do właściciela sąsiedniej działki (VIP PARKIET) z propozycją ustawienia wiaty częściowo na ich terenie. Firma niestety nie jest zainteresowana takim rozwiązaniem - tłumaczy Bogdan Marcińczyk, prezes KMŁ. - Zrobiliśmy dokładny obmiar zatoki przystankowej i najlepszym rozwiązaniem sugerowanym przez nas, jest postawienie wąskiej (90 cm x 400 cm) wiaty w granicy z sąsiadami z wąskimi (60 cm) ściankami bocznymi. Konstrukcję zobowiązujemy się wykonać we własnym zakresie. Będziemy działać w porozumieniu z Wydziałem Inwestycji. Do załatwienia pozostają kwestie formalne - przystanek leży w pasie drogi powiatowej ul. Wiślanej - dodaje prezes.

AS., foto: mm.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #zadra IP: 79.189.37.*
2016-01-27, 20:00    
Szanowny Panie Prezesie.
Nie opowiadaj Pan bajek, tylko weźcie się do działania. Powinien Pan dodać do tego jeszcze, że działania musi zaakceptować PR. Niestety gmina ma bardzo złe stosunki ze Starostwem PWZ. Nie wróżę powodzenia. Ma Pan doradcę pracującego za dużą kasę, który jest przy okazji radnym powiatowym. Niech Pan zleci mu temat. Podpowiadam, że wiatę najlepiej kupić. Wystarczy w google wpisać odpowiednią frazę i zobaczy Pan setki wzorów. Resztę zapewne załatwi Pan z Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych.
NIEZALOGOWANY: #Jarek IP: 198.50.145.*
2016-01-28, 11:55    
Dzieki, za to że się zajęliście tematem tego przystanku. Do tej pory nic nie można było, a teraz jak się wzięła prasa to się uda :) Super. Dzieki.
NIEZALOGOWANY: #paweł IP: 178.43.43.*
2016-02-10, 17:21    
Kiedy ma być ta wiata. Dziś taka pogoda, że by się przydała.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum