LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 28.1.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWiceburmistrz Rusiecki o S7
2015-09-08

KOMENTARZE: 5

Na łamach www.rynekinfrastruktury.pl wiceburmistrz Piotr Rusiecki stwierdził, że
[...] Brak drogi S7 dla naszego miasta i gminy powoduje olbrzymie utrudnienia w zarządzaniu gminą i generuje olbrzymie straty finansowe ze względu na "korki" utrudniony dojazd do Warszawy a także brak bezpośredniego dostępu do sieci dróg ekspresowych i autostrad
[...] Budowa S7 pozwoli na przekształcenie obecnej DK-7, czyli ulicy Kolejowej w drogę lokalną, poprawi dostęp i zwiększy atrakcyjność lokalnego biznesu . Obecnie jako, że jest to droga główna ruchu przyspieszonego nie ma odpowiedniej dostępności zjazdów i wjazdów, brakuje nam także skrzyżowań łączących Łomianki z Dąbrową Leśną i Zachodnią. Po oddaniu S7 na pewno zmniejszy się ruch tranzytowy na ulicy Kolejowej, a także głównej ulicy Łomianek ulicy Warszawskiej.
[...] Rada Miejska w Łomiankach podjęła uchwałę ws. nowego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, które otwiera część obszarów znajdujących się przy planowanych węźle Sadowa, dotyczy to miejscowości Dziekanów Polski. Dla tych obszarów opracowywane są właśnie plany zagospodarowania przestrzennego i przeznaczamy te tereny pod zabudowę usługowo-handlową, nie wykluczamy tam również zabudowy produkcyjnej, magazynów i składów.

źródło: www.rynekinfrastruktury.pl

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #mieszkaniec IP: 79.191.98.*
2015-09-08, 23:00    
I co wynika z tej wypowiedzi? Może wiceburmistrz zamiast dbać o kasę i biznes zadbałby o to, aby wybudowana (oby jak najszybciej) S7 była jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców, którzy będą mieli mieszkać koło tej trasy?

Z tego co pamiętam to radny Berger i mieszkańcy Dąbrowy mieli jakieś propozycje w tej sprawie. Czy wiceburmistrz Rusiecki chciał o problemach mieszkańców rozmawiać?

W tej, tak samo jak i w innych sprawach kontrowersyjnych, potrzeba porozumienia zabawy w politykierstwo. Polityka to na Wiejskiej!
2015-09-09, 12:25    
Pan wiceburmistrz Rusiecki ma jak zwykle mało do powiedzenia. Żadnych konkretów. A swoją drogą warto wrócić pamięcią do protestów przeciwko budowie trasy, blokad, "wyjść" na barykady, idiotyczne wersje budowy trasy po wale wiślanym (w rzeczywistości na estakadzie w międzywalu (co jest zabronione). Stracono kilka lat na dyskusje, dywagacje, protesty, koncepcje i podkoncepcje. Lokalne łomiankowskie piekiełko.
NIEZALOGOWANY: #Adam IP: 176.10.107.*
2015-09-09, 12:30    
Po przeczytanie artykułu mam wrażanie, że to co mówi Pan Rusiecki jest jakby wyjęte z ust sztabu wyborczego kierowanego przez Jaroslawa Kaczyńskiego. Idealnie wpisuje się w kampanię wyborczą prowadzoną przez Partię PiS.
Czy Pan Rusiecki ma coś wspólnego z Prawem i Sprawiedliwością?

Jak ktoś wyżej napisał. "Polityka to na Wiejskiej!". Więc może Pan Rusiecki powinien do Sejmu kandydować w najbliższych wyborach. Będzia pasował do Pana Kurskiego i Niesiołowskiego. Spokojnie dorówna im swoim poziomem.

Pan Rusiecki też na 100% będzie miał poparcie.Poprą go poddani wielbiciele i ci któzy nie mają o nim dobrego zdania. Pierwsi będą chcieli go weprzeć, drudzy będą chcieli się go pozbyć z łomiankowskiego samorządu :)

Panie Piotrze Rusiecki. Niech Pan kanduduje. Sukces murowany! Łomianki wierzą w Pana :)
NIEZALOGOWANY: #rynek IP: 83.6.25.*
2015-09-09, 16:09    
Należało przytoczyć całą wypowiedź Wice Burmistrza Rusieckiego bez skrótów. Szkoda,że nie zacytowano wypowiedzi radnej miejskiej Joanny Roszkowskiej, która udzieliła wywiadu rynekinfrastruktury.pl
NIEZALOGOWANY: # IP: 79.185.112.*
2015-09-17, 18:32    
Co wice burmistrz Rusiecki zrobił aby trasa nie była uciążliwa dla mieszkańców? Chyba powinien się martwić o dobro mieszkańców a nie biznesu.
Trasa jest potrzebna bez dwóch zdań, ale z głową.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT