LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKulturalna sobota w EduArt
2015-05-19

KOMENTARZE: 2

W przedostatnią majową sobotę (23 maja) na terenie Centrum „EduArt” przy ulicy Warszawskiej 160 odbędzie się kiermasz książek znanego wydawnictwa dla dzieci „Dwie Siostry”. Kiermaszowi towarzyszyć będzie wystawa wielkoformatowych ilustracji z książek serii „Mistrzowie Ilustracji” tego wydawnictwa.

Wydawnictwo „Dwie Siostry” jest jednym z najbardziej znanych oficyn wydawniczych dla dzieci. Cenione jest głównie ze względu na dbałość o wysoki poziom artystyczny i współpracę z najbardziej znanymi pisarzami i ilustratorami. Wydaje książki wartościowe pod względem treści i pięknie opracowane graficznie (m.in. seria „Mistrzowie Ilustracji” czy „Miasteczko Mamoko”).

Od początku swojego istnienia corocznie ich pozycje zgłaszane są do konkursów najpopularniejszych oraz najwartościowszych książek dla dzieci, w których zawsze zdobywają nagrody. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w znane i lubiane pozycje, ale również zapoznać się z „gorącymi” nowościami oraz zapowiedziami wydawniczymi.

Kiermasz oraz wystawa jest częścią dorocznej imprezy Centrum Edukacyjno-Artystycznego „EduArt” (to już 6 edycja), podczas której odbędzie się również koncert uczniów i ich nauczycieli grających na pianinie, gitarze, akordeonie, klarnecie, flażolecie oraz skrzypcach. Będzie można także podziwiać najlepsze prace stworzone na warsztatach i zajęciach plastycznych. Jeśli pogoda dopisze przewidzianych jest szereg innych atrakcji m.in. ekologiczno-edukacyjna “Loteria owocowa” czy podwórkowe zabawy zręcznościowe i plastyczne.

Wszystkie te atrakcje mają, za słowami właścicielki Pani Małgorzaty Szlifirskiej Grabowskiej, “służyć popularyzacji kultury i sztuki zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i zachęcać ich do artystycznej aktywności”. Całe wydarzenie będzie trwało od g.12 do g.15.
Wstęp wolny.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Magda IP: 178.20.55.*
2015-05-20, 15:12    
Pierwsze słyszę o tym Edu Art. Czy ktoś coś więcej wie o tym klubie? Bardzo prosze o opinie. Dziękuję.
NIEZALOGOWANY: #Maxi IP: 78.108.63.*
2015-05-21, 13:20    
Edu Art jest w podwórku przy Warszawskiej za piekarnią na przeciw Rosmana. Kiedyś też tam była Soojka (przenieśli się dalej) i Boombanga (może dalej jest?).
Atmofsera przyjemna. Jaka jest oferta? Chyba najlepiej tam zajrzećosobiście i zapytać.
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT