LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIWieczór z Michaelem Jacksonem...
2015-04-15

KOMENTARZE: 0

W najbliższą sobotę - 18 kwietnia - od godziny 17:00 Kokko-Art zapraszamy zarówno rodziców, jak i dzieci na wieczór z Michaelem Jacksonem...

W programie:
17:00 - warsztaty kulinarne
17:30 - tworzenie portretów Króla Popu różnymi technikami
18:00 - warsztaty taneczne Michael Jackson Style z Monią Bral. M.J. Style to lekcje tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oparte na autorskim programie Moniki Bral – tancerki i pedagoga tańca.

Monika Bral tańczy odkąd stanęła pewnie na dwóch nogach. Ma na swoim koncie mistrzowską klasę w gimnastyce artystycznej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od wygrania Mistrzostw Polski Dance Show solo. Zdobywała tytuły mistrzowskie w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach tańca nowoczesnego, między innymi tytuł mistrzyni Warszawy i Polski w tańcu Disco Solo oraz wicemistrzostwo polski w formacjach tańca nowoczesnego.

Ma za sobą bogatą karierę zawodową. Profesjonalnie na deskach teatrów warszawskich obecna jest od 1992 roku. Najdłużej gościła w teatrze „Studio Buffo” pod okiem Janusza Józefowicza. Doświadczenie tam zdobyte zaowocowało pracą w innych słynnych teatrach warszawskich takich jak „Komedia” czy „Dramatyczny”. Przez te wszystkie lata tańczyła takie style jak: jazz, modern jazz, funky jazz, latin jazz, jazz rock, hip-hop, house, step, taniec z elementami akrobatyki.

Prowadziła zajęcia z licznymi grupami, również dziecięcymi oraz szkolenia ogólnopolskie i międzynarodowe, pracowała także jako tłumacz instruktorów obcojęzycznych. Tancerz, pedagog i choreograf o wieloletnim doświadczeniu również w pracy z dziećmi. Jest osobą kochającą teatr, kreację, ale również edukację i terapię poprzez taniec. Wykorzystuje w tym celu swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte na studiach na UW z zakresu filozofii, specjalizację z etyki, oraz zaoczne studia z pedagogiki baletu na Akademii Muzycznej F. Chopina w W-wie.

Obecnie pracuje jako solistka i pedagog tańcząc: jazz, funky jazz, hip-hop, house, jazz rock funk soul, Jackson style, latin jazz, modern, technikę klasyczną. Z pasją oddana całkowicie swojej pracy; wszechstronny tancerz, doświadczony pedagog, niezwykle kreatywny artysta i choreograf. Kocha show wszelkiego typu. Wychowana na Michaelu Jacksonie, Pauli Abdul, Janet Jackson, Prince; fanka ich muzyki i stylu, ale również braci Nickolas, Freda Astera i Jima Kelly. Poruszona tragiczną śmiercią Michaela Jacksona wykłada i tworzy teraz jeszcze więcej w tym stylu, który zawsze uważała za szczególnie wszechstronny, przełomowy oraz bliski jej 18-sto letniej edukacji tancerza. Lekcje tego stylu to przybliżenie charakterystycznego dla Jacksona sposobu poruszania się z elementami takich technik jak: old school, popping, elektrick boogie, funky,jazz, hip-hop, jazz rock. Rozgrzewka, kroki i choreografie w stylu i do muzyki Michaela Jacksona (również układy oryginalne). Styl zajęć: zabawa z muzyką; nauka poczucia rytmu, gracji ekspresji przez ruch; rozgrzewka taneczna; kroczki taneczne - mix różnych stylów: hip-hop, latin jazz, house, baletu, funky, Jackson style + krótka choreografia, a wszystko do świetnej muzyki tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas wszystkich prowadzonych przez nią zajęć. (wszelkie prawa do opisu i logotypu zastrzeżone przez artystkę).

BILETY 30zł TYLKO DO 16.04
40zł (wpłata do 17.04)
45zł (wpłata w dniu wydarzenia)

Więcej informacji i zapisy: Paulina Tyburska, tel. 502 718 702, e-mail: mod@kokkoart.pl
www.kokkoart.pl

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT