LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.11.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGI31.513,46 zł dla WOŚP w Łomiankach
2015-01-16

KOMENTARZE: 2

Kolejny raz w Łomiankach zorganizowano finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy na na leczenie dzieci i opiekę medyczną seniorów i zebraliśmy 31.513,46 złotych.

Całym zamieszaniem kierował kolejny raz Michał Naftyński, a w łomiankowskim sztabie zarejestrowało się około 80 wolontariuszy, którzy poza zbieraniem datków do puszek pomagali w samej organizacji występów, koncertów, zawodów sportowych, przekazywaniu informacji oraz - co najważniejsze - w skrupulatnym liczeniu zawartości WOŚPowych puszek.

Tego dnia, oprócz występów dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia w Domu Kultury w Łomiankach, znana ze sportowego podejścia do życia nauczycielka ze Szkoły w Dziekanowie Polskim - Maria Mirowska - zorganizowała turniej piłki siatkowej w ICDS. Również w ICDS pierwsza żeńska drużyna futbolu amerykańskiego w Polsce - Warsaw Sirens - poprowadziła konkursy sportowe z elementami futbolu amerykańskiego.
Dużym zainteresowaniem cieszył się turniej fliperowy, zorganizowany w Jack's Bar&Restaurant przez pasjonata z Łomianek - Jacka W., podczas którego także zbierano na Fundację.
Koncert rockowy zespołów VicTime, ACORA oraz łomiankowskiego Bike Lovers ostrym graniem zakończył WOŚPowe atrakcje.
Kilka minut po godzinie 20.00 - ufundowane przez strażaków z łomiankowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej - światełko do nieba zakończyło 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał nie odbyłby się bez udziału łomiankowskich harcerzy, którzy jak co roku stanęli na wysokości zadania i licznie wsparli łomiankowski sztab. W organizacji pomogło Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI. W udział w imprezach włączyli się też radni miejscy Marcin Etienne i Maciej Wroniewski, pracownicy ICDS oraz Domu Kultury w Łomiankach, Straży Miejskiej i Policji. Kolejny raz dzięki m.in. www.LOMIANKI.INFO mieszkańcy Łomianek na bieżąco byli informowani o planowanych atrakcjach.

Szczególne podziękowania Michał Naftyński - szef łomiankowskiego sztabu - przekazał Kasi Galas oraz Ani Petrulewicz.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z 32. Finału WOŚP w Łomiankach.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #pytanie IP: 217.99.251.*
2015-01-20, 22:13    
A dlaczego Lomianki dają Owsiakowi a nie Szpitalowi w Dziekanowie Leśnym??? Miasto Jasło zbiera na swój szpital.
2015-01-21, 08:43    
Pop pierwsze nie "Owsiakowi", tylko na rzecz działań realizowanych przez Fundację. Jasło też bierze udział w Orkiestrze (tu link: http://www.miastojaslo.pl/aktu... ).
A jeżeli mówimy o zbiórce na szpital w Jaśle (należy dodać - szpital powiatowy), to zapewne chodziło Tobie o akcję Antoniański Dar Serca (tu przykładowy link: http://www.jaslo4u.pl/antonian... ), która jest dosyć podobna do akcji prowadzonej przez mieszkańców Łomianek pod nazwą "Akcja Wielkiej Wagi (tu przykładowy link: http://www.lomianki.info/docum... ). Mam nadzieję, że brałeś/łaś w niej udział :) Zawsze można taką akcję powtórzyć, prawda? Tylko ktoś musi to zorganizować.
Nie stawiajmy jednej akcji naprzeciw innej, bo takie podejście wiadomo jakie emocje wywołuje.
Pozdrawiam :)
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT