LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 15.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGINarodowe Czytanie Trylogii w Bibliotece
2014-08-31

KOMENTARZE: 4

Dwa lata temu Narodowe Czytanie zainaugurowała wspólna lektura „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. W zeszłym roku, podczas drugiej odsłony akcji, w całej Polsce czytaliśmy dzieła Aleksandra Fredry. Odkrywaliśmy piękno, ale też ciętość Fredrowskiego języka, mądrość i aktualność jego diagnoz.

W tym roku, 6 września, pragnę zaprosić Państwa do lektury „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W powieściach tworzących ten cykl pierwszy polski noblista w wyjątkowy sposób połączył głęboki patriotyzm z fascynującą przygodą, a nierzadko komizmem i humorem. „Trylogia” to obraz Polski różnorodnej i wielokulturowej, to wyraz naszych narodowych tęsknot i marzeń, kronika naszych militarnych oraz duchowych zwycięstw.
- pisze inicjator akcji - Prezydent RP Bronisław KomorowskiAkcja z cyklu Narodowe Czytanie odbędzie się też - jak co roku - w Bibliotece Publicznej w Łomiankach - 6 września, w godzinach 9.00-13.00.

źródło: prezydent.pl
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #DD. IP: 178.42.116.*
2014-09-01, 03:00    
Podczepianie pod wszystko hasełka "Tomasz Dąbrowski zaprasza" jest już bardzo niesmaczne i zalatuje na odległość kampanią wyborczą :(
Rozumiem, że polityka kieruje się swoimi specyficznymi zasadami, ale Pan Dąbrowski przesadza, jak żaden inny burmistrz do tej pory. Naprawdę nie ma się czym pochwalić, tylko ciągle się gdzieś podpina.
NIEZALOGOWANY: #gość IP: 178.36.5.*
2014-09-01, 20:38    
A ja naiwnie myślałem że cały naród zaprasza PREZYDENT B. Komorowski ! A w Łomiankach musi być inaczej, u nas ważniejszy jest burmistrz i to on zaprasza. Może ktoś wytłumaczy Panu Burmistrzowi wytłumaczyć burmistrzowi, że takie cudze inicjatywy i to pierwszej osoby w państwie POLSKIM, wykorzystywać po prostu nie wypada!
2014-09-01, 21:42    
No właśnie - podobnie jak w innej informacji - o gali boksu, organizowanej przez organizację pozarządową - a na plakacie wielkimi literami info o tym, że burmistrz zaprasza. Tu podobnie. A przecież chyba, jeśli już, to powinien dyrektor biblioteki czy domu kultury zapraszać. W sumie.
2014-09-05, 21:24    
Kiepsko wygląda ten plakat z wyeksponowanym zaproszeniem od burmistrza. Tak naprawdę zaprasza na akcję Prezydent RP i wydaje mi się, że w tym przypadku trochę nawet nie wypadało dopisywać siebie na samej górze. To po prostu nieładnie.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT