LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 8.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKoncert Bike Lovers & PECTUS // VIDEO
2014-06-03

KOMENTARZE: 7

Po kilku latach przerwy mieszkańcy Łomianek znów mogli się bawić na koncercie plenerowym organizowanym przez władze Łomianek. Wyst±piły zespoły Bike Lovers oraz PECTUS...

Bike Lovers - zespół który powstał w Łomiankach ponad 20 lat temu - wykonał wi±zankę standardów rockowych. Mogli¶my usłyszeć znane i lubiane przeboje takich gwiazd jak Led Zeppelin, AC/DC czy Deep Purple.

Po udanym koncercie Bików nadszedł czas na gwiazdę wieczoru czyli zespół PECTUS. Występ braci Szczpanik (cze¶ć z braci mieszka w Łomiankach) został euforycznie przyjęty przez fanów. Łatwe w odbiorze i melodyjne utwory nawet tym, którzy nie znaj± repertuaru PECTUSa, wpadały w ucho po pierwszym refrenie.
Ciekawostk± było to, że jeden z braci podczas koncertu o¶wiadczył się wybrance swojego serca - o¶wiadczyny zostały przyjęte :)

"Dobrze, że burmistrz wrócił do organizowania koncertów gwiazd muzyki. Mam nadzieję, że to nie tylko z okazji zbliżaj±cych się wyborów." - podsumowała z u¶miechem jedna z uczestniczek koncertu...

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertu.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Paweł IP: 83.9.4.*
2014-06-03, 18:19    
Koncert Nafciarza i Bików bardziej mi się podobał. Ale Pectusy też dali radę. Dobry teledysk.
ROCK;n;ROLL!
NIEZALOGOWANY: #Ba¶ka IP: 178.42.122.*
2014-06-03, 19:53    
Impreza dobra, ale rzeczywi¶cie szkoda, że przez ostatnie lata nic się takiego nie działo. Dobrze wspominam koncerty za czasów Pana Pszczółkowskiego i Pani Mikruty. Koncert Kombi, Patrycji Markowskiej, In Grid albo Norbiego to były wydarzenia.

Wiem, wiem, wiem, że teraz zamiast Dni Łomianek jest piknik w Wilczeńcu, ale nie wszyscy przepadaj± za strzelankami typu Bitwa z Łomiankami.
NIEZALOGOWANY: #M2013 IP: 83.14.97.*
2014-06-03, 23:39    
Z koncertów i Dni Łomianek zrezygnowano, bo to niepatriotyczne, więc jest Bitwa. A teraz jest jedno i drugie. Na bogato.
NIEZALOGOWANY: #żenada do kwadratu IP: 89.69.84.*
2014-06-04, 12:26    
te trzy kropki w nagłówku i te teksty "podsumowała z u¶miechem". czy dalej jest pan panie Maćku zdania że jest pan niezależny ? Jeżeli chce być pan niezależny nie może pan przedstawiać swojej opinii publicznie, a Pan za każdym razem to robi ! Suche fakty, informacje jak było, gdzie i jakie było zainteresowanie, jak się bawili ludzie. Każdy kto był ma swoje zdanie na ten temat, pan nie musi kreować i przedstawiać ludziom swojej opinii. A jeżeli pan chce to robić to trzeba założyć bloga !
2014-06-04, 13:16    
A ja my¶lę, że wielu sobie zadaje podobne pytanie czy takie koncerty będ± organizowane w przyszło¶ci, a nie tylko w roku wyborczym. Taki czas mamy, pełen pytań i niewiadomych ;) A ludzie chcieliby więcej, bo to fajne i podoba się. Ja nie widzę w tym cytacie nic niestosownego, a wręcz widzę pozytywne (u¶miech pani, a nic nie napisano, że to był u¶miech zawistny i zgryĽliwy) i szczere wyrażenie euforii z koncertu oraz nadziei na więcej. Czepiasz się.
NIEZALOGOWANY: #Pectusiara IP: 212.83.187.*
2014-06-04, 13:50    
Też mam nadzieję, też piszę to z u¶miechem nadziei, że takie koncerty będę, jak to kiedy¶ bywało, nie tylko co cztery lata z okazji wyborów, niezależnie czy władza się zmieni czy nie.

Ci się co¶ pomieszało. Najpierw przeczytaj to co Ci się napisało, bo sensu mało. Jak masz zamiar hejtować to zmień lokal.
NIEZALOGOWANY: # IP: 89.207.132.*
2014-06-09, 13:53    
Za czasów Pszczołowskiego bardzo takie imprezy krytykował Rusiecki i Krystecki a dzi¶ widać, że bardzo chętnie pokazuj± się i robi± sobie sweet focie na koncerciku kiełbasiano wyborczym.

Jak to się zmienia pukt widzenia od punktu siedzenia ;-0
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT