LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 8.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISpotkanie z kandydatami PO do PE
2014-05-21

KOMENTARZE: 3

16 maja 2014 roku w ICDS odbyło się spotkanie z kandydatami do parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt - mieszkańcy Łomianek, przedstawiciele sołectw i osiedli, wiceburmistrz Piotr Rusiecki, radni Rady Miejskiej oraz radni Powiatu Warszawskiego Zachodniego (Renata Nawotka, Magdalena Wójcicka, Tadeusz Krystecki, Marcin Etienne, Wojciech Berger, Tomasz Rusinek, Piotr Wolanin).

Po prezentacji kandydatów (Danuta Hübner, Paweł Zalewski, Alicja Olechowska, Marcin Święcicki, Kinga Gajewska, Krzysztof Skolimowski) wiodącym tematem dyskusji były sprawy dotyczące roli Unii Europejskiej w "konflikcie ukraińskim" oraz wprowadzenie waluty euro. Z tematów bardziej lokalnych mówiono o wałach przeciwpowodziowych; prawie samorządowym, planowaniu przestrzennym...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #wyborca IP: 65.183.151.*
2014-05-21, 16:13    
Szkoda, że kandydaci z innych partii mają gdzieś Łomianki :(
Bardzo zawiodłem się na aktywności koła PiSu i członków proburmistrzowskiego Stowarzyszenia Dobro Wspólne. Pana Maciarewicza to potrafili ściągnąć na występy do Domu Kultury a jak potrzeba kandydatów poznać to nie ma komu się o to postarać.

A pan Piotr Rusiecki wszędzie opowiada jakie to te PO niedobre a tu proszę przyszedł i w pierwszym rządzie siedzi? Co się stało?
NIEZALOGOWANY: #NIEZALOGOWANY IP: 79.191.217.*
2014-05-21, 18:23    
Dlaczego wszystkie komitety nie mogą się dogadać i zorganizować wspólnej debaty wszystkich kandydatów? Czy reszta polityków uważa, że nie ma potrzeby przedstawienia się wyborcom z Łomianek?
Albo chociaż debata tych najważniejszych ugrupowań do by było coś. A tak to co mamy sobie o pozostałych myśleć? Chcą naszych głosów czy nie chcą?

ps. mi najbardziej przekonują z tych powyżej Pani Hubner i Pan Zalewski
NIEZALOGOWANY: #fijołek IP: 83.31.195.*
2014-05-22, 09:15    
Byłem na tym spotkaniu i potwierdzam wszystko profesjonalnie przygotowane, nawet władze zostały przyjęte godnie chociaż na to nie zasługują ( plucie jadem przez P. Rusieckiego na PO przy każdej okazji).
Szkoda tylko że władze nie należycie informują o wyborach do EP,
mieszkańcy nie wiedzą nic na temat wyborów brak ogłoszeń wszędzie w każdym sołectwie i osiedlu. Widocznie Pani urzędnik wyborczy ma to gdzieś. Dobrze że na info można znaleść informacje, ale nie każdy mieszkaniec korzysta z internetu.
DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT