LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 26.5.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZgryźliwiec
2006-11-05

KOMENTARZE: 0

- A to się porobiło! Łomianki w TV! Jeszcze trochę i na Kolejowej telewizje zainstalują kamery na stałe. Program w telewizyjnym studiu, bezpośrednia relacja z Łomianek, a kilka dni wcześniej blokada. Niektórzy myśleli, że to znów Samoobrona wkroczyła do akcji jak im Jędrusia z rządu pognali. Ale nie! Przecież wrócił... Teraz powinno się go chyba tytułować wicewicepremier.
A niech mu będzie – nasza chata skraja, a blokadę zrobili nasi! No może nie do końca moi, ale z Łomianek. Chodziło całe to towarzystwo w te i nazad po pasach. Bidulki jedne nic nie wiedzieli, że na granicy Dąbrowy i KPN ma być obwodnica. Dopiero burmistrzunio nasz kochany ich oświecił i własną piersią broni w towarzystwie karnego oddziału swoich radnych, gminnych urzędników i pewnej zapyziałej aktywistki, która pisać potrafi, ale czytać ze zrozumieniem to już nie. Przepraszam, zapomniałbym o członkach stowarzyszenia, które chce chronić Łomianki przed powodzią... budową trasy ekspresowej koło wiślanego wału.
- Referendum będzie! Brawo! Ja to bym na wszelki wypadek dopisał jeszcze do pierwszego pytania: ...i żeby wszyscy byli zdrowi i bogaci. A do drugiego: ...a na Łomianki spadły wszystkie zarazy tego świata. Wybór byłby łatwiejszy.
- Wybory idą, więc wypada trochę się pośmiać z kandydatów. Mało ich jakoś... Tylko trzech chętnych do burmistrzowania.
A cztery lata temu pięciu było. Jak tak dalej pójdzie, to w następnych wyborach będzie tylko jeden. I to wcale nie dlatego, że nasi posłowie w ostatniej chwili zmienią ordynację tak, aby na liście był tylko jeden kandydat. Oczywiście jedynie słuszny...
- Ale nazwy komitety mają fajne: Potrzeba Zmian, Łomianki Razem, Zgoda... To ja poproszę, żeby po wyborach w Łomiankach były zmiany – zgodnie i razem. Oj! Chyba się rozmarzyłem...
- Władzunie nasze w końcu sprzedały Radio Mazowsze. Szkoda, bo do tej pory w planowanych dochodach można było zawsze wpisać kilka milionów, aby budżecik ładniej wyglądał. A tak za trzy stówki z kawałkiem oddaliśmy Agorze taką ładną coroczną podpórkę finansową, kilka lat temu wartą 5 milionów. Mam nadzieję, że pan burmistrz wszystko nagrywał, bo teraz z Agorą bez nagrywania nie można. Służby czuwają! A jak wiadomo, Agora ma teraz przechlapane!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum