LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 19.5.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPrzesilenie zimowe
2013-12-21

KOMENTARZE: 1

Dzi¶, 21 grudnia, rozpoczęła się astronomiczna zima. Dzisiejszy dzień był najkrótszym dniem w roku, trwał zaledwie 7 godzin i 42 minuty.

Rozpoczęła się zima, a wraz z ni± perspektywa zmiennej i nieprzyjemnej aury, mrozów, ¶nieżyc i wi±ż±cego się z tym od¶nieżania podwórek, porannego skrobania szyb, ulicznej ¶lizgawki lub dla odmiany brei po¶niegowej.
I tylko dzieci cieszyć się będ± ze ¶niegu, z tej białej materii potrzebnej do ulepienia bałwana, obrzucania się ¶nieżkami i jazdy na sankach. Bo tylko dzieciom nie straszne przemoczone buty i rękawiczki kiedy wokół rozsypany biały puch, czyli cała masa frajdy.
Na razie niestety/stety ¶niegu brak i widoków na niego też nie ma, ale poczekamy-doczekamy, w końcu spa¶ć przecież musi.

Dla tych, którzy zimy nie lubi±, dla których dzień jest za krótki i słońca za mało pocieszaj±cy fakt - od jutra dnia będzie przybywać. W Wigilię ma być już o minutę dłuższy :)

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #hej lom piong IP: 178.42.126.*
2013-12-22, 06:53    
Co za aluzyjna propaganda. Nad Lom Piong nigdy nie zachodzi słoneczko, nasz Umiłowany Przywódca do tego nie doprowadza. O bałwanach też nikt tu nie słyszał, to jakie¶ pomówienie, ciekawe co was znowu boli. O brei po¶niegowej nawet nie wspominaj, bo my tego okropnego zjawiska unikamy dzięki Przywódcy. Proszę napisać prawdę - na Wigilię dzień będzie już dłuższy o 5o minut, a nie tylko i minutę. Wszyscy w to musimy wierzyć, bo tak powiedział nasz Umiłowany Przywódca.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT