LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 14.4.2021


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIHill Park Apartments
2013-10-30

KOMENTARZE: 0

Pragnienie wielu dostępne dla wybranych
W wyjątkowym miejscu Warszawy powstaje wyjątkowy, kameralny projekt dedykowany Klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od centrum Warszawy, ale także możliwości zamieszkania w lokalizacji posiadającej cechy spokojnego domu na przedmieściach Stolicy.

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi
Inwestycja powstaje na rozłożystej działce o powierzchni blisko 2 hektarów, na której wznosi się 13 budynków o zróżnicowanych, niepowtarzalnych kształtach, kubaturze i unikalnych planach pięter oraz apartamentów. Hill Park Apartments to luksusowe, czteroapartamentowe domy z elegancką drewniano-kamienną elewacją łączoną ze szkłem, położone na rozłożystej, zielonej działce. W każdym budynku znajdują się przestronne, nowoczesne lokale o powierzchniach od 150 do 230 m2. Apartamenty na niskich kondygnacjach korzystają z sąsiadujących ogródków, zaś te - położone wyżej - posiadają własne, rozłożyste tarasy.

Inteligentny dom
Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność - te cztery słowa charakteryzują zainstalowany na osiedlu system Inteligentnego Budynku - najnowszy produkt DELTA DORE i WEKTA. Zastosowane w nim rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem i klimatyzacją, dają możliwość kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz zapewniają bezpieczeństwo całodobowego monitoringu. Doposażona w specjalne oprogramowanie 3D recepcja dzięki zaawansowanej technologii pozwala na śledzenie online w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa mieszkań oraz garaży.

Dążenie do ideału
Wnętrza inwestycji stworzyliśmy z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności. Dbając o komfort naszych mieszkańców, wyraźnie wydzieliliśmy część prywatną apartamentu od tej przeznaczonej dla gości. W planach lokali znajdziemy przestronne, dobrze oświetlone pokoje dzienne z przylegającymi do nich jadalniami i kuchniami. Położone w dalszej części apartamentu sypialnie dysponują własnymi garderobami i łazienkami.

Zielone otoczenie
Wiemy, że nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego nasz wyjątkowy projekt zlokalizowaliśmy w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych - Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska. Jest to idealne miejsce zarówno dla ludzi aktywnych - kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Aktywnie w najbliższej okolicy
Położenie idealnie pomiędzy zielonymi parkami Stolicy i terenami rekreacyjnymi, sprawia, że Hill Park Apartments jest doskonałą ofertą dla tych, którzy cenią sobie możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Bliskość ekskluzywnych pól golfowych, zbiorników wodnych z bogatą ofertą aktywności, czy niezliczonych ścieżek do joggingu powoduje, że każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie.


Marvipol Development
Hill Park Apartments
Warszawa Bielany, ul. Pasymska 7
www.marvipol.pl | sprzedaz-hpa@marvipol.pl | 22 536 50 95


[artykuł sponsorowany]

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT