LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 5.6.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPodziękowania
2006-10-30

KOMENTARZE: 0

Amphy-Music i społeczni organizatorzy koncertu Stana Borysa pragną gorąco podziękować wszystkim tym, którzy ponad podziałami, przyczynili się i udzielili wszelkiej pomocy przy organizacji koncertu.

W szczególności dziękujemy Gminie Łomianki w osobie v-ce Burmistrza Jana Grądzkiego, za dyskretną, pełną kultury i zrozumienia, bezinteresowną pomoc.

Dziekujemy sponsorom: Dawoj Subaru; Hoop; Czandra; Seger Studio Reklamy; Wulkanizacja Cezary Strzeszewski; Centrum Vilcacory.

Dziekujemy firmom, które wspaniałym sprzętem nagłośniły i oświetliły koncert: ESS Audio; Polsound; Craftman; Studio 1.

Dziękuemy Agencji Ochrony TS za zapewnienie porządku podczas koncertu, Straży Miejskiej, Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach za bezpieczny przebieg koncertu.

Szczególne podziękowania składamy kierownikowi do spraw organizacyjnych Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego pani Joannie Baranowskiej i jej współpracownikom, a także przesympatycznej ekipie techniczno-gospodarczej ICDS w tym Piotrowi Mastalerskiemu i jego kolegom, za wielki wysiłek i wkład pracy włożony w przygotowanie do imprezy przepięknej auli widowiskowej-koncertowj, zachwalanej przez wiele znanych osób z Polski i z zagranicy, obecnych na koncercie.

Z głębi serca płynące podziękowania składamy, w imieniu własnym i Stana Borysa, uczennicom z gimnazjum i liceum przy ulicy Staszica 2, za profesjonalny pokaz tańca podczas koncertu - Dziewczęta byłyście wspaniałe. Wasze serca są wielkie!

Dziękujemy wspaniałej publiczności przybyłej na koncert - Wasze oklaski i owacje były dla nas największą nagrodą za trud i wysiłek włożony w organizację koncertu!

Dziękujemy lokalnej prasie, sponsorowi medialnemu Gazecie Łomiankowskiej, gazecie Echo Łomianek i Bielan oraz portalowi internetowemu www.LOMIANKI.info za zamieszczenie wywiadów i informacji o koncercie.

Dziekujemy Cukierni Pod Kasztanem, którą reprezentowała pani Felicja Oszczyk, dziękujemy za pomoc, opiekę, wielkie serce i podtrzymywanie na duchu w chwilach zwątpienia i rezygnacji.

Chylimy czoła przed Wami wszystkimi i bijemy Wam gorące brawa. Przepraszamy, jeżeli kogoś pominęliśmy, coś zaniedbaliśmy, co w wirze organizacji tego ogromnego przedsięwzięcia uszło naszej uwadze. Nie chcemy na tym poprzestać i nauczeni doświadczeniem, chcielibyśmy zorganizować w przyszłości kolejny koncert Stana Borysa w Łomiankach, ale w bardziej sprzyjających okolicznościach i dla szerszej publiczności. Krzewienie kultury oraz naszej pięknej polskiej poezji jest dla Stana Borysa celem nadrzędnym i dlatego chcielibyśmy dotrzeć z nią do jak najszerszego grona odbiorców.

Z wyrazami szacunku,

Amphy-Music
www.amphymusic.com

Blanka Górecka
Joanna Bojar-Antoniuk
Tomasz Górecki
Bogdan Pochwat

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum