Trzy punkty zostaj± w Łomiankach
2013-09-04

KOMENTARZE: 1

31 sierpnia piłkarze Klubu Sportowego Łomianki na własnym obiekcie podejmowali rezerwy pierwszoligowej Wisły Płock.

Od pocz±tku podopieczni Michała Piros ruszyli do ataku. Już w pierwszych minutach żółto-czarni stworzyli sobie dwie groĽne sytuacje, których nie wykorzystali kolejno Łukasz Kawka i Oskar Iwan. Jednak w 20. minucie piłka zatrzepotała w siatce rywali za spraw± Pawła Madeja. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po zmianie stron nadal przeważali gospodarze, którzy raz po raz atakowali bramkę „Nafciarzy”, mimo to nie udało się powiększyć zdobyczy bramkowej i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem KS Łomianki 1:0.

KS ŁOMIANKI – WISŁA II PŁOCK 1:0 (1:0)
20' Paweł Madej

ŁOMIANKI: Mikołaj Wielgus – Sławomir Truszyczński, Daniel Zi±bkis, Ludwik Gac, Łukasz Prusik, Tobiasz Gac, Łukasz Kawka (62' Tomasz Kaczmarek), Oskar Iwan (55' Wojciech Kalinowski), Patryk Gac (86' Rafał Zakrzewski), Adam Matuszczak, Paweł Madej (64' Przemysław Nowakowski)