LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 4.7.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIW zdrowym ciele, zdrowy duch!
2013-06-16

KOMENTARZE: 0

W zdrowym ciele, zdrowy duch – pod takim hasłem, 12 czerwca, odbyło się trzecie już spotkanie integracyjne zorganizowane przez TelePolska Sp. z o.o. dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Sadowej.

Impreza rozpoczęła się od inscenizacji wiersza Jana Brzechwy „Na straganie” w wykonaniu pracowników firmy. Każdy z nich wystąpił we własnoręcznie zrobionym przebraniu, odzwierciedlającym występujące w wierszu warzywa, o których pisał poeta.

Dopełnieniem tej części programu był konkurs, w którym podzieleni na 4 grupy podopieczni DPS Sadowa, musieli wykazać się wiedzą ze znajomości owoców i warzyw. Konkursowe pytania były ukryte w balonikach i dopiero po ich przebiciu, prowadzący quiz mógł je odczytać. Dodawało to zabawie nieco dramaturgii i niezamierzonych efektów akustycznych.

Symbolicznym momentem podczas spotkania było posadzenie przez dyrektorów obu instytucji „Drzewka Przyjaźni”. Z ramienia DPS Sadowa drzewko – urodziwą lipę – posadził Leszek Chruściński, Dyrektor placówki, a w imieniu TelePolska sp. z o.o. – Maciej Bednarczyk, Dyrektor Zarządzający.

Piknik wieńczył mecz piłki nożnej rozegrany na łące obok budynku DPS, który zakończył się wygraną gospodarzy 3:2 w rzutach karnych (2:2 w regulaminowym czasie). Obie drużyny miały przy tym okazję wypróbowania nowych bramek, przekazanych przez TelePolskę.

Na zakończenie imprezy, każdy z podopiecznych DPS Sadowa otrzymał od TelePolska upominki w postaci owoców i zdrowych przekąsek, a na ręce opiekunów placówki wolontariusze przekazali 40 mat, które posłużą podopiecznym ośrodka do regularnych ćwiczeń gimnastycznych.

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT