LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 13.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMazovia Off Road Family Adventure
2013-05-29

KOMENTARZE: 0

1 czerwca 2013 r. odbędzie się Mazovia Off Road Family Adventure organizowany przez LandWorld Team, Bez Asfaltu i Mador 4x4. Amatorzy rajdów terenowych rywalizować będą na trasie Modlin – okolice Nowego Dworu Mazowieckiego – Łomianki. Impreza ma charakter rekreacyjny i kierowana jest do wszystkich posiadaczy samochodów terenowych, entuzjastów sportów motorowych i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z off road.

Mazovia Adevnture organizowany jest w ramach lokalnych pikników z okazji Dnia Dziecka. Załogi wystartują z o godz. 9:00 z Nowego Dworu Mazowieckiego. Na trasie zaplanowano dwa odcinki specjalne oraz dwa przejazdy turystyczne samochodami terenowymi typu off road.

Finał całej imprezy odbędzie się w Łomiankach. Zarówno dla uczestników, kibiców jak i wszystkich zgromadzonych na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Łomiankach, przygotowano wiele atrakcji. Od 15.30 zaplanowano przyjazd samochodów na metę w Łomiankach, przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym. Samochody zostaną ustawione tak, żeby zapewnić zainteresowanym maksymalny dostęp do pojazdów. Uczestnicy przygotowali również gry i zabawy dla najmłodszych i ich rodzin związane ze sportami motorowymi i nie tylko.

- Organizując imprezę off road'ową w Dniu Dziecka chcemy pokazać, że off road może być okazją do świetnej zabawy dla całej rodziny. Chcemy też w ten sposób zmienić sposób postrzegania tego sportu i uświadomić wszystkim, że Off Road to nie tylko ciężkie rajdy wymagające siły i sprawności, ale również pięknie krajobrazowe wycieczki z elementami przeprawowymi. Dzięki odpowiednio przygotowanemu samochodowi 4x4, jest to doskonały sposób na alternatywne poznawania świata – tłumaczy z entuzjazmem Witold Roszczynko, pomysłodawca Mazovia Off Road Family Adventure, członek LandWorld Team.

- Landworld Team przygotował imprezę, która ma pokazać, że off road to dobra zabawa i jednocześnie wypromować wyprawy po bezdrożach. Impreza będzie realizowana co roku na trasach w pobliżu Warszawy. Chcemy również, wspólnie z władzami samorządowymi, pokazać ludzi Mazowsza i ich pasję – mówi Tomasz Szostek, z komitetu organizacyjnego.

Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Burmistrz Miasta Łomianki, a także Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego.PROGRAM
PIERWSZA MAZOWIECKA RODZINNA PRZYGODA OFF-ROAD’OWA

8.00 – 9.00 przyjmowanie zgłoszeń startowych uczestników (na podstawie deklaracji udziału) – Nowy Dwór Mazowiecki, Aleja Przewodników
9.00 – 9.30 oficjalny start rajdu
9.30 – 12.00 przejazd przez Nowy Dwór Mazowiecki oraz OS - okolice Nowego Dworu Mazowieckiego
12.00 – 12.30 przejazd z Nowego Dworu do Czosnowa
12.30 – 14.30 OS w okolicach Łomianek
14.30 – 15.30 przejazdy w Łomiankach
15.30 – 16.30 przyjmowanie uczestników na mecie
17.30 – 18.00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT