LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 12.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIJedyna prawda / Fantasmagorie*
2013-05-23

KOMENTARZE: 7

*) niepotrzebne skreślić

25 kwietnia 2013 roku w Domu Kultury w Łomiankach odbyło się, zorganizowane przez łomiankowski oddział PiS oraz Stowarzyszenie Dobro Wspólne, spotkanie z posłem Antonim Macierewiczem.

Wizyta dotyczyła tematu, którym poseł zajmuje się ostatnio dość intensywnie – przyczyn tzw. katastrofy Smoleńskiej.

Na próżno rozstrzygać czy teorie posła można zaliczyć do jedynie prawdziwych czy totalnie wyimaginowanych. Pewnym jest to, że poseł Macierewicz jest bardzo sprawnym – dla części publiczności wręcz porywającym – mówcą. Przekonać się mogli o tym, w wypełnionej po brzegi sali, przybyli na spotkanie mieszkańcy nie tylko Łomianek, ale i okolic (Warszawy czy Nowego Dworu Mazowieckiego).

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #Paweł IP: 83.24.146.*
2013-05-24, 11:51    
To niebywałe, że taka osobistość zaszczyciła swoją obecnością Łomianki :)
NIEZALOGOWANY: #M2013 IP: 195.8.217.*
2013-05-24, 13:33    
Problem tkwi w tym, że ONI nie uznają pluralizmu światopoglądowego - przyznają sobie monopol na rację. Guzik mnie obchodzi, czy ktoś przychodzi na miesięcznice, czy finansuje TR, czy stosuje antykoncepcję - o ile nie nakazuje mi robić tego samego. A oni najchętniej pozamykaliby wszystkich liberałów w łagrach. I Macierewicz jest tego najlepszym przykładem. Przykładem Polski zaściankowej, o niskim poziomie świadomości prawno-społeczno-gospodarczej, która na sztandarach niesie wiarę katolicką, a leżącego człowieka na ulicy opluje, Polski pełnej martyrologicznych wizji, która ideały chowa do kieszeni, jak Rosjanie czy Niemcy przywożą pieniądze. Macierewiczowi prawa do innych poglądów nie odmawiam - o ile nie dopuszcza się przekroczenia granic przyzwoitości. Za nazywanie kogoś mordercą powinien już dawno siedzieć w więzieniu.
NIEZALOGOWANY: #Bożena IP: 83.24.138.*
2013-05-24, 19:49    
To wizyta w Łomiankach była bardzo potrzebna. Wiele wyjaśniła co mogą potwierdzić wszyscy, którzy przyszli.

Jak to dobrze, że Łomianki doczekały czasów w których takie spotkania są organizowane. Za czasów poprzedniego burmistrza nie było na to żadnych szans. Teraz dzięki Naszemu Burmistrzowi Tomaszowie Dąbrowskiemu wraca do Łomianek normalność i nikt nie jest tego w stanie zatuszować!

Dopilnujmy wszyscy aby Prawo i Sprawiedliwość wygrało najbliższe wybory i wszystko będzie tak jak być powinno i w Łomiankach i w całej Polsce a winni odpowiedzą za swoje winy.


NIEZALOGOWANY: #M2013 IP: 83.14.97.*
2013-05-25, 11:26    
No właśnie o to chodzi. Ja daję ci prawo do swoich poglądów, a ty mnie chcesz wieszać za moje.

Normalność oznacza wolność do własnych poglądów, o ile nie krzywdzą innych bezpodstawnie. Nie odmawiam ci prawa do siedzenia pod figurką, choć to dla mnie dziwaczne, ale ty nie karz mi chodzić w niedzielę do Kiliszka. Chcesz przywrócenia obozów koncentracyjnych? Obowiązkowej religii katolickiej na maturze?Zakazu mieszkania przed ślubem? No dawaj, ciekawa jestem, co wg ciebie oznacza normalność, doprawdy intrygujące. Na szczęście grupa zatwardziałych prawicowców, którzy nazistów na stadionach uważają za patriotów, jest sztywno ograniczona i więcej was nie będzie.
NIEZALOGOWANY: #Celina IP: 194.181.132.*
2013-05-26, 06:39    
Na wszystko się zgadzam ale kiedy Dom Kultury pozbędzie się tego chudego starego kościotrupa z szatni. Obrzydliwa baba ,chamska śmierdząca papierochami .A jak otworzy usta to nie da się tego słuchać.
Jestem przeciwna żeby moje dziecko musiało oglądać to straszydło.

NIEZALOGOWANY: #M2013 IP: 195.8.217.*
2013-05-27, 09:51    
A jakie kryteria musi spełniać - w sensie 90-60-90, długie czy krótkie włosy, blond czy brunetka? Jedno to higiena i estetyczny, zadbany wygląd, a drugie to nieuzasadniona krytyka z uwagi na...wagę? Ciekawe, jak ty wyglądasz, i czy nie psujesz przypadkiem poczucia estetyki na ulicy.
NIEZALOGOWANY: #Patrze, patrze... IP: 94.249.192.*
2013-08-07, 14:29    
Na filmie widać, że wiodący sesyjni krzykacze z frakcji pana Burmistrza Dąbrowskiego też przybyli na spotkanie z rewelacjami posła Maciarewicza :)
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT