LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 24.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIList przew.Rady Miejskiej Jana Grądzkiego
2013-04-18

KOMENTARZE: 8

Od przewodniczącego Rady Miejskiej - Jana Grądzkiego - otrzymaliśmy list z prośbą o publikacje, co niniejszym czynimy. Poniżej również komentowany artykuł z gazety urzędowej.

Zapraszamy wszystkich do przesyłanie swoich listów, komentarzy zgodnie z REGULAMINEM i ZASADAMI WSPÓŁPRACY

redakcja@lomianki.info
Łomianki dn. 17.04.2013


"Kto szuka Prawdy, gotowy jest na potknięcia i upadki, ale też wie, że z każdego można i należy powstać. Kto Prawdy się boi i jej unika, kto się przed upadkiem zabezpiecza półprawdami i manipulacją, obłudą i zakłamaniem być może się nie pokaleczy, ale też nigdy Prawdy nie pozna! I zawsze będzie żył w świecie kłamstwa ułudy i zniewolenia" (...)

Szanowni Państwo kolejny raz nie mogę zamieścić sprostowania do niezgodnych z prawdą informacji przedstawionych w Gazecie Łomiankowskiej.pl. Tym razem, jako przyczynę niezamieszczenia sprostowania podano cyt: " odmawiam umieszczenia sprostowania, gdyż nie spełnia ono kryterium rzeczowości" W załączeniu treść sprostowania. Ocenę pozostawiam Państwu.

Z wyrazami szacunku
Jan Grądzki

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #JSP IP: 83.14.97.*
2013-04-18, 18:59    
hm, walka z wiatrakami. Nawet, jak Bur w wywiadzi z samym sobą napisze, że jego żona jest Miss Universe, to prawdziwa królowa nie miałaby szans na sprostowanie. Taka to polityka, której się Bur tak bardzo wystrzega. Moi biedni radni i ta zgraja niedobrych po drugiej stronie, tam, gdzie wtedy stało ZOMO, jak mawiał naczelny ideolog mikrego wzrostu.
NIEZALOGOWANY: #oburzony IP: 194.15.124.*
2013-04-18, 19:08    
Ja mam nadzieje, że Radni NIE podwyższą wynagrodzenia Dąbrowskiemu! Ja jestem za OBNIŻENIEM jego pensji do MINIMALNEJ tj. 1600 brutto. To i tak więcej niż zasługuje!
NIEZALOGOWANY: #wicek IP: 194.15.120.*
2013-04-19, 10:17    
Pamiętam jak p. Krystecki zarzucał poprzednim włodarzom, że traktują Gazetę Łomiankowską jako tubę propagandową. To co się dzieje obecnie przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Panowie Burmistrzowie traktują gminną gazetkę jak prywatny folwark. Osobiście zawsze uważałem p. Pszczółkowskiego za chama i jego powrotu nie chcę. W najbliższych wyborach na TD i PR też nie będę głosował! Czy kiedyś w Łomiankach będzie normalnie?
NIEZALOGOWANY: #Mariusz IP: 83.24.147.*
2013-04-19, 23:18    
Jeżeli z naszego Urzędu wykluczono by Pana Rusieckiego wszystko byłoby normalne.

Pan Dąbrowski dzięki, kompetencji Pana Kłódkiewicza, dzięki zaangażowaniu i kompetencji pracowników Urzędu oraz dzięki szczęściu, które dopisuje w związku z nowymi możliwościami na dofinansowanie miałby następną kadencję w kieszeni.

A tak nie jestem pewien. Ludzie nie mówią dobrze o Panu Rusiecki, a to odbija się na wizerunku Pana Dąbrowskiego. Ale tam chyba są jakieś zależności o których nic nie wiemy. Niestety.
NIEZALOGOWANY: #Ziomal IP: 194.30.179.*
2013-04-23, 13:37    
Tym wywiadem Pan Dabrowski spowodował, że gazeta Łomiankowska stała się zwykłym brukowcem służącym do oczerniania i pomówień.

Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie zlikwidowana i unikniemy wylewania takiego chamstwa na forum publiczne. Dobrze też się stało, że Pan Grądzki napisał sprostowanie, przynajmniej wiemy jak sprawy opisuje druga strona.

wicek - masz słuszną rację, dość pseudo elit i chamstwa w Łomiankach -szarpania mieszkańców i pokazywania różnych gestów.

NIEZALOGOWANY: #Adam IP: 204.124.83.*
2013-04-23, 14:17    
Moim zdaniem ten wywiad to nie są słowa burmistrza Dąrowskiego. Ktoś mu podrzucił śmierdzące jajo. Mi to zalatuje szambem z czerwonej.
NIEZALOGOWANY: #mim IP: 193.41.170.*
2013-04-26, 11:55    
Panie Grądzki, nie kompromituj się Pan. Jak Pan taki nadwrażliwy, to nie powinien Pan być politykiem, tylko nauczycielem.

Już Pan się raz skompromitował obniżając wynagrodzenie burmistrzowi - czysto złośliwe działania.
NIEZALOGOWANY: #bababa IP: 178.42.97.*
2013-04-26, 21:42    
Ta ekipa nie nadaje się do zarządzania gminą.Gminą powinien
zarządzać burmistrz mający przygotowanie i doświadczenie.Burmistrz powinien umieć współpracować z radą,brać udział w posiedzeniach komisji,informować rzetelnie,wyjaśniać sprawy,a nie sprowadzać nieokrzesane osoby na sesje,żeby wyzywały radnych.
To nie pan Grądzki się kompromituje,tylko burmistrz.
Burmistrz pozbywa się doświadczonych i dobrze przygotowanych do pracy pracowników,dlatego niedługo zginie w tym bałaganie jaki stwarza wraz z niekompetentnymi i konfliktowymi doradcami.
To wstyd dla Łomianek.
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT