LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 30.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁomianki Centralne... bez wyboru
2013-04-04

KOMENTARZE: 4

Na zebraniu mieszkańców osiedla Łomianki Centralne, które odbyło się o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Łomiankach, nie wybrano nowego zarządu. Przyczyna banalna i trochę niepokojąca - przyszło tylko... 7 osób.
W związku z tak niską frekwencją wybory zwyczajnie się nie odbyły :(

Mieszkańcy też oprócz tego że nie spotkali zbyt wielu swoich sąsiadów nie spotkali nikogo z Zarządu Urzędu... Burmistrz Dąbrowski z zastępcą Rusieckim przybyli około godziny 19.20, kiedy już nikogo nie było.

Zgromadzeni mieszkańcy - podobnie jak w Burakowie - zwracali uwagę na to, że Urząd nie zapewnił wystarczającej informacji o wyborach. "Powinny być obwieszczenia na słupach, tablicach a nigdzie tego nie ma" - podkreślał jeden z mieszkańców.
Mieszkańcy ponadto zdecydowali, że Burmistrz powinien wyznaczyć kolejną datę, godzinę zebrania w celu przeprowadzenia wyborów.

redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #wicek IP: 194.15.120.*
2013-04-05, 08:26    
Brawa dla Pana Tomka i Pana Piotrka. Jesteście najlepszymi organizatorami jakich Łomianki mogły sobie wymarzyć!!! Idealny przykład lekceważenia mieszkańców i pełnionych funkcji. Czy jedyna rzecz jaką jesteście w stanie zorganizować to ustawienie krzeseł na sesji? Panowie, przestańcie w końcu prowadzić niepotrzebne wojenki i bierzcie się do roboty!!!
2013-04-05, 16:29    
Brak informacji na tablicach to jedno, a druga sprawa to zupełny brak zainteresowania sprawami gminy, osiedla, ulicy ze strony mieszkańców.
Z czego to wynika? Może z napierdzielanek, które nam fundują burmistrz, zastępca i radni. Nikt nie ma chęci w tym wszystkim uczestniczyć. Takiej beznadziejnie beznadziejnej kadencji to chyba jeszcze nigdy w Łomiankach nie było. Więcej awantury niż to wszystko warte.
Z drugiej strony też nie ma się co dziwić mieszkańcom, którzy tu tylko nocują. Co to ich obchodzi jakieś tam osiedle czy ulica. Dopiero jak usłyszą krzyk sąsiada "ALE URWAŁ" zgubiwszy część zawieszenia zaczynają myśleć...
2013-04-05, 16:32    
... i wtedy krzyczą, że podatki płacą, że wymagają, że to tamto i sramto. A czterech liter na zebranie nie chce się ruszyć?
NIEZALOGOWANY: #Olek IP: 194.181.132.*
2013-04-06, 19:19    
Proponuję na przewodniczącego Łomianek centralnych, czołowego działacza siepacza ser buraka z Burakowa
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT