LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 8.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGITaniec z wachlarzami bojowymi
2013-03-15

KOMENTARZE: 0

Taniec z wachlarzami bojowymi łączy subtelność tańca współczesnego z energią i precyzją wschodnich sztuk walki Kung Fu Wu Shu oraz rytmem, harmonią i łagodnością Tai Chi Chuan. Dlatego w tym tańcu przeplatają się dwie kultury: wschodnia i zachodnia. Inspiracji szukamy również w pięknie i subtelności kobiecego ciała, podkreślając to, co jest w nim silne i zdecydowane.Podczas warsztatów, które odbędą się w Domu Kultury w Łomianakch, poznamy podstawowe elementy tańca z wachlarzami: wachlarz jako rekwizyt wykorzystywany w tańcu i teatrze, plastyczność wachlarza, kierunki i płaszczyzny, trzymanie, sposoby otwierania, zamykania i akcentowania, podstawowe sekwencje ruchowe, z których następnie przygotujemy krótką wachlarzową choreografię. Zajęcia obejmą ponadto taneczną rozgrzewkę oraz zadania rozwijające koordynację ruchową.

Prowadzi: Katarzyna Stefanowicz - Prowadzi Szkołę Tańca z Wachlarzami Bojowymi oraz studiuje choreografię i multimedia na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie.
Choreografka, tancerka, performerka, instruktorka tańca, animatorka kultury, producentka. Absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice (2006), ma za sobą studia na Uniwersytecie Warszawskim i w Akademii Teatralnej. Absolwentka kursów instruktorskich organizowanych przez MKiDN oraz Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Aktorka kilkudziesięciu spektakli oraz projektów plenerowych i scenicznych z dziedziny teatru, tańca, happeningu i performance art. W latach 1993-2000 odtwórczyni głównych ról w Studio Pantomimy Mim Art Elżbiety Pasteckiej. W latach 2000-2010 związana z Teatrem Makata, wystąpiła w kilkunastu spektaklach plenerowych, których była producentem, współautorem scenariusza, choreografii, koncepcji inscenizacji. W latach 2003-2011 współpracowała z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych Gardzienice oraz Teatrem Gardzienice przy spektaklach Waza Francois i Ifigenia w A... oraz jako nauczyciel teatru fizycznego w Akademii Praktyk Teatralnych. Inicjatorka powstania Kolektywu Artystycznego Babaryba w 2007 roku, którego koncepcje artystyczne kontynuuje obecnie w Teatrze Baba Nova. Teatr ma na swoim koncie 5 premier pokazywanych na scenach w Polsce i poza granicami.

23 marca 2013, godz. 11.00-12.30
Koszt warsztatów 1,5 h - 30 zł/os.


Zapisy i info: tel. 695 200 532 oraz w recepcji Domu Kultury 22 751 35 02

źródło: Dom Kultury w Łomiankach

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum