LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 9.7.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPomóż zdobyć sprzęt sportowy...
2012-12-01

KOMENTARZE: 1

17 i 18 listopada młodzieżowe zespoły Klubu Sportowego Łomianki rozpoczęły zmagania w halowych turniejach piłki nożnej. Przez cały okres zimowy młodzi piłkarze będą reprezentowali nasze miasto w ponad 20 imprezach, również tych ogólnopolskich. Jest to świetna promocja nie tylko piłki, ale również naszego miasta, tym bardziej, że pochwalić możemy się pierwszym sukcesem.

Zespół trampkarzy wygrał jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych Halowych Mistrzostw Warszawy, przy okazji zgarniając nagrodę dla najlepszego zawodnika imprezy. W finale pokonał zdecydowanie wyżej notowany zespół z Żyrardowa w stosunku 3-1.
Zwycięstwo pozwoliło na zakwalifikowanie się do turnieju półfinałowego, gdzie przyjdzie zmierzyć się naszym zawodnikom z czołowymi zespołami na Mazowszu. Nasze najmłodsze zespoły rywalizowały przez cały weekend w dwóch imprezach, dwukrotnie zajmując ósme miejsce. Szczególnie pierwszy turniej w Wesołej był mocno obsadzony, gdzie zagrały zespoły Jagielonii Białystok czy Dolcanu Ząbki.
Bez wątpienia możliwość częstej rywalizacji z rówieśnikami z całej Polski jest bezcennym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników i kolejnym krokiem w ich przygodzie z piłką nożną.

O ile w rywalizacji czysto sportowej nasze zespoły dają sobie radę, to na innym polu potrzebują trochę pomocy. Klub Sportowy Łomianki bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Zostań mistrzem", w którym do wygrania jest sprzęt sportowy. Formuła konkursu polega na oddawaniu głosów na kluby przez zarejestrowanych uczestników. Każdy może oddać jeden głos dziennie, aż do 17 grudnia.

Wystarczy się zarejestrować i pamiętać, aby raz dziennie poświęcić 30 sekund, wspierając dzieciaki i młodzież z Łomianek. To nic nie kosztuje, wystarczy trochę dobrej woli. Zapraszamy na stronę www.zostanmistrzem.com.pl i prosimy o oddawanie głosów na KS Łomianki.

Michał Piros, KS Łomianki

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
NIEZALOGOWANY: #KS KIBIC IP: 96.44.189.*
2012-12-03, 17:46    
GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!!
Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum