LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 21.1.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDebata o bezpieczeństwie // VIDEO
2012-11-27

KOMENTARZE: 0

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starych Babicach odbyło się spotkanie, którego - jak informuje na swojej stronie internetowej Powiat Warszawski Zachodni - głównym celem było zebranie informacji o tym, co najbardziej boli mieszkańców naszego powiatu. Do debaty zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich służb i instytucji współpracujących z Policją, przedstawiciele samorządów wszystkich szczebli, prezesi osiedli i wspólnot mieszkaniowych, przedstawiciele szkół oraz młodzież. Swoimi problemami, wątpliwościami i rozterkami dzielili się z zarówno sołtysi, radni jak również członkowie stowarzyszeń i pracownicy służb, a także mieszkańcy.

W debacie udział wzięli: Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, Zastępca Komendanta Stołecznego Policji ds. Logistyki nadkom. Artur Jopek, Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński, a gospodarzem debaty był Komendant Powiatowy nadkom. Hubert Kowalczewski.

Pierwsza część spotkania Komendant Powiatowy Policji przedstawili i omówił zagadnienia obejmujące tematykę dotyczącą stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu w zakresie: przestępczości pospolitej i uciążliwej społecznie, przestępczości narkotykowej, przestępczości nieletnich, przemocy w rodzinie, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania.W drugiej części Debaty głos zabrali mieszkańcy oraz przedstawiciele Rad Miejskich i Gminnych, Rady Powiatu zgłaszając problemy lokalnych społeczności.

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT