LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 21.10.2019


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIRobotyka dla 6-latka i nie tylko
2012-04-23

KOMENTARZE: 0

Jeste¶my rodzicami 6-letniego Kuby. Nasz syn jest bardzo energicznym i ciekawym ¶wiata dzieckiem, uwielbia budować, konstruować. Buduje przeróżne domki, ludziki i inne rzeczy z klocków lego i wszelkiego rodzaju materiałów.

Zdecydowali¶my się więc zapisać Kubę na zajęcia dla dzieci z robotyki prowadzone przez firmę Robocik.com w Domu Kultury w Łomiankach – byli¶my zaskoczeni nasze zawsze wierc±ce się dziecko było pod wrazeniem zajęć – budował z klocków lego robota i z połaczeniem oprogramowania NASA robot zadziałał –już po powrocie do domu po zajęciach pytał się nas kiedy będ± następne zajęcia. My jako rodzice rozbrykanego 6-latka byli¶my zaskoczeni ze nasze dziecko potrafi przez 120 min skoncentrować się na tym co robi – oczywi¶cie jest tu duza zasługa prowadz±cego Pana Sebastiana, który cały czas trwania zajęć pomaga dzieciom ale nie robi±c za nie tylko motywuj±c je do my¶lenia.

Ponieważ nasze dziecko chodzi do 1 klasy szkoły podstawowej nr 1 w Łomiankach i jak wspomnieli¶my jest bardzo energicznym 6-latkiem postanowili¶my ze spróbujemy takie zajecia wprowadzić w naszej klasie dla naszych dzieci bardzo nam zależało żeby dzieciaki zamiast siedzieć na ¶wietlicy mogły bawi±c się uczyć ponieważ te zajecia ucz± cierpliwo¶ci, zaangażowania, pracy w grupie ale również w przyszło¶ci ułatwi dzieciom rozumienie matematyki czy fizyki.

Zaczęli¶my szukać na ten cel ¶rodków ponieważ nie wszytkich rodziców stać było na takie zajęcia. dzięki uprzejmo¶ci Pani Dyrektor Iwony Jarz±bkowskiej zaoszczędzili¶my na wynajmie Sali bo otrzymali¶my j± bezpłatnie, ale nie rozwi±zywało to problemu braku pieniędzy na dofinansowanie niektórych dzieci, ale tu tez znaleĽli¶my wsparcie dzięki Mazowieckiemu Bankowi ¦półdzielczemu w Łomiankach i Pani Anecie Kierkowskiej Mogli¶my spełnić nasze marzenie dofinansować zajęcia – nie było łatwo znaleĽć sponsora ponieważ jak usłyszeli¶my w wielu miejscach w których byli¶my nasze dzieci sa zdrowe nie maja orzeczenia niepełnosprawno¶ci wiec nie ma sensu im pomagać a naszym zdaniem nie tylko dzieci z orzeczeniem niepełnosprawno¶ci potrzebuj± pomocy finansowej my jako rodzice chcemy dac dzieciom równy start bez względu czy rodzice maja pieni±dze czy nie i dlatego zwracamy się z pro¶b± o dalsz± pomoc – szukamy kolejnych firm i instytucji, które pomogłyby nam realizować kolejne projekty dla naszych dzieci - dzieci.lomianki@gmail.com

19 marca odbyły się 1 zajęcia dla naszych dzieci – mamy nadzieje ze zdjęcia mówi± same za siebie

Łukasz Chudzicki
Jolanta Kęsicka

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum