LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 21.1.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMieszkańcy powiedzieli NIE
2012-03-19

KOMENTARZE: 0

My, mieszkańcy osiedla PROCHOWNIA, z ogromnym niepokojem obserwujemy ekspansję budownictwa wielorodzinnego w naszym mieście [...] Do tej pory nasza gmina była miejscem przeznaczonym w większości pod zabudowę niską. Ekspansja budownictwa wielorodzinnego w naszym mieście przeczy temu założeniu. I nie chodzi tylko o zaburzenie charakteru dotychczasowej zabudowy, ale także o możliwości istniejącej infrastruktury miejskiej [...] – piszą mieszkańcy w Liście Otwartym do burmistrza Tomasza Dąbrowskiego – kategorycznie prosząc o natychmiastowe wstrzymanie wydawania decyzji zezwalających na budowę budynków wielorodzinnych oraz dużych obiektów usługowo-handlowych na terenie Łomianek w miejscach, dla których nie ma jeszcze planu zagospodarowania przestrzennego.

Radni zaproponowali burmistrzowi – na wniosek mieszkańców – rozwiązanie, które według nich pozwoli na wstrzymanie wydawania warunków zabudowy na najbliższe 9 miesięcy i pytają czy burmistrz przystąpi intensywnie do prac nad sporządzeniem miejscowego planu zagospodarowania. Projekt uchwały "w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ŁOMIANKI PROCHOWNIA", który publikujmey poniżej będzie procedowany podczas najbliższej Sesji Rady Miejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu posiedzenia Komisji ds. Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego, która w całości była poświęcona sprawie zgłaszanej przez mieszkańców osiedla. Dodatkowo załączamy slajdy (plik PDF), które prezentowane były podczas posiedzenia.redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT