LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 21.1.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIOrganizacja ruchu - przebudowa Brukowej
2011-12-03

KOMENTARZE: 0

1 grudnia 2011 roku o godzinie 14.00 w Auli ICDS odbyło się spotkanie w sprawie organizacji ruchu w czasie przebudowy węzła na skrzyżowaniu ulic Brukowa i Kolejowa.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wykonawcy, projektanta, burmistrzowie: Tomasz Dąbrowski i Piotr Rusiecki, radni Rady Miejskiej i Rady Powiatu Warszawskiego Zachodniego, pracownicy Urzędu Miejskiego oraz kilkunastu mieszkańców. W sumie około 50 osób.

Najpierw - część 1 relacji - wykonawca oraz projektant przedstawili planowaną organizację ruchu w czasie przebudowy skrzyżowania Brukowa-Kolejowa, powiązanej bezpośrednio z budową marketu Auchan.

Później - dalsze części relacji - głos zabrali radni oraz kilku mieszkańców, zgłaszając swoje - jak się okazało docenione przez projektantów - uwagi do projektu. Zgłoszone pomysły i sugestie - jak zapewnił przedstawiciel wykonawcy - zostaną wzięte pod uwagę przy opracowaniu ostatecznego projektu organizacji ruchu.

Szkoda, że spotkanie zostało zorganizowane o tak niefortunnej godzinie, co poskutkowało tym, że mieszkańcy nie mogli w nim uczestniczyć. Brak informacji w publikatorach urzędowych też nie wpłynął pozytywnie na frekwencję. Na urzędowej stronie internetowej oraz w wydanej kilka dni wcześniej Gazecie Łomiankowskiej nic na ten temat nie wspomniano. Informacja została zamieszczona tylko na portalu LOMIANKI.INFO po tym, jak została upubliczniona na sesji Rady Miejskiej.

Niestosowne wydały się być deklaracje burmistrza Rusieckiego o tym, że konsultacje zorganizowane były po to, aby mieszkańcy Łomianek mogli się wypowiedzieć w sprawie organizacji ruchu podczas przebudowy węzła Brukowa.

Warto zadać pytanie: Skoro burmistrz liczył na opinie mieszkańców, to dlaczego tychże mieszkańców nie zaprosił do ich wyrażenia?

Zapraszamy do obejrzenia pełnego przebiegu spotkania.


Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

Część 5

Część 6
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT