LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 17.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIAKCJA WIELKIE WAGI
2011-10-11

KOMENTARZE: 0

Szpital w Dziekanowie Leśnym. NASZ szpital. Leczy NASZE dzieci. Od lat niesie pomoc najmłodszym, dziś sam potrzebuje pomocy.

Dwa miesiące temu, przypadkowo, w rozmowie z jedną z mieszkanek naszego sołectwa, pracownicą szpitala Oddziału Patologii Noworodków i Niemowląt, dowiedziałem się o problemach materialnych wspomnianego oddziału.

26 lipca w Dziekanowie Bajkowym zawiązał się Komitet Społeczny Opieki nad Oddziałem Patologii Noworodków i Niemowląt przy Szpitalu w Dziekanowie Leśnym w składzie: Marcin Etienne, Anna Rawska, Joanna Uniowska, Karolina Etienne, Anna Marcioha, Leszek Marcioha Zbiórkę środków na zakup wag oraz ew. termometrów dla Oddziału Patologii Noworodków i Niemowląt planujemy przeprowadzić w dniach 15 września – 30 października. W tym celu wyemitowane zostaną "cegiełki" o nominałach od 10 do 500 złotych. Akcję kierujemy do wszystkich zainteresowanych osób mieszkających na terenie gminy Łomianki, jak również właścicieli fi rm. Dary rzeczowe zbierane będą po uprzednim kontakcie telefonicznym u: Ani Rawskiej, (ul. Bolka i Lolka, tel. 602133332); Joasi Uniowskiej, (ul. Złotej Rybki, tel. 504603882); Ani i Leszka Marcioha, (ul. Kopciuszka, tel. 505168733); Karoliny i Marcina Etienne, (ul. Kaczki Dziwaczki, tel. 601291273) U w/w osób dostępne będą do nabycia cegiełki.Co jest potrzebne: pościel w każdej ilości, w tym poszewki i prześcieradła w dowolnym rozmiarze; szpital dysponuje własną szwalnią, wszystko na miejscu sobie dotną na wymiar; koce; przewijaki stacjonarne i mobilne; pieluchy tetrowe; drewniane krzesła, stół; kanapę zmywalną (ze skaju) tak, by można ją było zmyć; żaluzje na okna, rolety; baterie łazienkowe, umywalka, brodzik, kabina, resztki niewykorzystanej glazury i terakoty (potrzebne do wyremontowania małej łazienki, która nie była remontowana, chyba od początku istnienia oddziału); elementy wykończeniowe do łazienki: lustro, wieszaki na ręcznik i papier toaletowy; grzejnik elektryczny np. olejowy; klimatyzator.

Nie potrzebujemy: zabawek, pluszaków, książek... są to niemowlaki :) ubrań, żywności, elektroniki. Sukcesywnie, na stronie www.dziekanowbajkowy.pl będziemy zamieszczali informacje o zgromadzonych już, dzięki Państwu, darach.

Więcej o AKCJI WIELKIEJ WAGI na www.dziekanowbajkowy.pl

LOMIANKI.INFO ma zaszczyt pełnić patronat medialny nad akcją.

Liczymy na Państwa WIELKIE SERCE!
W imieniu Komitetu Społecznego Opieki
nad Oddziałem Patologii Noworodków i Niemowląt
przy Szpitalu w Dziekanowie Leśnym,
Marcin ETIENNE,
Sołtys Dziekanowa Bajkowego, Radny Gminy Łomianki

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT