LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 18.5.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIGapowiczu - uważaj!!!
2011-09-08

KOMENTARZE: 0

7 września około godziny 8:30 na trasie 7 w kierunku Gdańska przed skrzyżowaniem z Wiślaną na wysokości ulicy szkolnej w Łomiankach zderzyły się 4 samochody. Kierowca Nissana Pathfindera wjechał w tył Mazdy 6 Kombi, która to wjechała w tył Hondy CRV, która uderzyła w Chevroleta Epica. Niestety, ale nie dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych oraz brak zachowania odpowiedniej odległości między autami (zderzenie stało się przy zielonym świetle na trasie) spowodowały, że w wypadku wzięły udział aż 4 samochody.

Dodatkowo po nie całych 5 minutach od pierwszego wypadku, gapowicze z porannego korka w stronę Warszawy spowodowali kolejny wypadek na trasie.

Kierowca VW Golf, który najwyraźniej był bardziej zainteresowany wypadkiem na przeciwległym pasie ruchu niż samochodami przed nim, wjechał w tył Renault Kangoo, które z kolei wjechało w tył Toyoty Auris. W sumie uszkodzonych samochodów było 7, i szczęśliwie odbyło się bez ofiar. Po 15 minutach od wypadku nadal nie było widać interwencji Policji. Na szczęście kierowcy z samochodów w stronę Warszawy wykazali się rozsądkiem, i przepchnęli swoje auta na pobocze. Uszkodzenia aut w kierunku Gdańska nie pozwalały na taki manewr. Uszkodzenia Nissana oraz Mazdy raczej pozwolą na wykonanie z nich kiosków ruchu po naprawie niż zdolnych do jazdy pojazdów drogowych. Ze zgłoszeń na radiu CB około godziny 10:15 wypadek w stronę Warszawy był już usunięty a wypadek w stronę Gdańska powodował tylko 10 minutowe opóźnienia w przejeździe przez Łomianki.

TW.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT