LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 6.10.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMade in China - beeeeeeeeeee.......
2011-07-26

KOMENTARZE: 0

Spieszę donieść, że roku Pańskiego 2011 miesiąca lipca trochę ciepłego a trochę deszczowego, dnia 16 spotkaliśmy się znów na tarasowej scenie w Łomiankach. Mimo wszystko.

Mimo - albowiem jak wynikało ze słów głównej postaci każdego wieczora tarasowego (nie umniejszając ról artystów pojawiających się tamże), czyli Gospodarza "Żółtego Domku" Grzegorza Porowskiego, mogło do tego nie dojść. A to przez ułomność ludzkiej natury, która na nasze ziemskie powłoki spuszcza plagi pod postacią gorączek i zimnic, bólu i dreszczy, kataru i pokasływania.

Ale do rzeczy bo się jednak odbyło. Tym razem można było podziwiać i świetnie się bawić uczestnicząc w spotkaniu z kabaretem Made in China.

beeeeeeeeeeee...

Na duży deser (nie w sensie objętości a kabaretowego znaczenia) obejrzeliśmy też próbkę możliwości stand-upowych Katarzyny Sobieszek, członkini wzmiankowanego wyżej kabaretu.
Co do składu, (bo jak rozumiem czytelnik się domaga) to powtarzając słowa artystów, wystąpili: Jeden łysy, jeden co się nie goli i jedna co się goli… co ni mniej ni więcej oznacza:

beeeeeeeeeeee...

Katarzynę Sobieszek Sławomira Kaczmarka oraz Artura Walaszka (kolejność przypadkowa bez związku z goleniem). Zacność występu powiększał zdecydowanie świetny kontakt zespołu z publicznością oraz publiczności z zespołem, jednym słowem - interakcja pełną gębą. Skecze znane i nieznane nam nie pachniały nudą i naftaliną a jedynie miłym zapachem dobrego humoru z lekką nutą pieprzową (jak Feniks z popiołów). Szeroki wachlarz ukazujących się przed naszymi oczami postaci kreowanych przez występujących przed nami, pozwoliły przenieść się w wyobraźni do cudownego świata zarówno lumpexów, jak i teatru szekspirowskiego.

beeeeeeeeeeee...

Odwiedzić rodzinę w trakcie powrotu męża z ciężkiego wieczoru, nieomal kawalerskiego jak i wspólnie przeżyć małżeńskie oglądanie meczu piłkarskiego. Udać się na posterunek policji oraz dzielnie przetrwać przerwę śniadaniowo-obiadową w czasie urzędniczego "znoju" nad klawiaturą z dostępnym "ź".
I zaiste jak już wspomniałem mimo że ranek nie tak blisko…

beeeeeeeeeeee...

I słowik to a nie skowronek…

beeeeeeeeeeee...

Nie pozwoli nam gonitwa myśli, zamknąć spokojnie oczu do snu, bez wspomnienia zacnych chwil występu kabaretu "Made in China".
I na koniec pozwólcie wysnuć wniosek: Koszulki - tak, piłeczki ping-pongowe - tak, zupki - tak ale i KABARET - też lubimy "Made in China".

O czym z zadowoleniem,
po kolejnym udanym spotkaniu
donosi Wasz korespondent zwyczajny i naoczny świadek
Jurek Szajowski

ps. beeeeeeeeeeee... (kto był wie, skąd baranek)
Jak również głosujemy na piosenkę Piotra Bukartyka "Kobiety jak te kwiaty" w wykonaniu Zbigniewa Zamachowskiego oraz Grupy Mocarta, bo kochamy kabarety...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT