LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

niedziela, 29.5.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIFelieton: Horoskop na rok 2011 dla Łomianek
2011-01-21

KOMENTARZE: 0

To będzie dobry rok dla pracy twórczej, artystycznej, nowatorskiej, dotyczącej nowych technologii, innowacji, finansów, ubezpieczeń i zabezpieczeń. Dobry rok dla wyrażania samego siebie i swojej aktywności.

Słuchajmy INTUICJI z rozsądkiem, a rok zakończy się pomyślnie!!! Dotyczy to także nowo wybranych władz miejskich, które tworząc prawo i w oparciu o nie działając, mają kierować się dobrem mieszkańców. Wszystkich.

W tym roku wykażemy się brakiem poczucia bezpieczeństwa materialnego, a tym samym nawet skrajnym oszczędzaniem aż do skąpstwa. Silnie odczuwane będą wszelkie problemy i straty, może nawet dojść do ochłodzenia stosunków z przyjaciółmi i w domach. W tradycjonalnych domach, dość nietypowo, zachcianki i fanaberie będą przeplatane radykalnymi działaniami aspołecznymi. Jakieś wydarzenie lub wydarzenia powinny uruchomić mechanizm łączący mądrość i współczucie. W przeciwnym wypadku społeczeństwo w Łomiankach czeka izolacja i cierpienie. To samo wydarzenie ujawni potrzebę zapewnienia sobie środków do przeżycia (jedzenie, woda, środki czystości) oraz zabezpieczenia przed niebezpieczeństwem i agresją ze strony innych. Może to wywołać kryzys emocjonalny i przerażenie. Jedynie grupowe działania zabezpieczające wspólne dobra mogą przywrócić równowagę.

Jeśli tym wydarzeniem miałaby być powódź, to należy spodziewać się jej z północy lub północnego-zachodu, a działania zabezpieczające rozpocząć wczesną wiosną w marcu, o ile pogoda i stan ziemi na to pozwoli.

Małżeństwa w tym roku zawarte będą szczęśliwe, pełne wewnętrznej harmonii i równowagi. Zabawy, wesela, domówki, imprezy rodzinne i inne spotkania towarzyskie będą udane, wielokrotnie z tańcami i śpiewem aż do białego rana.

Rok 2011, to rok wypełniony pracą, domem i rozrywką. Jednocześnie w każdym momencie życia będziemy analizować, badać, zgłębiać problemy i zadawać pytania wymagające znalezienia potwierdzenia w nauce, wiedzy i mądrości autorytetów. Niestety będzie się to działo pod presją czasu, co oznacza wzrost i rozwój, nas samych oraz naszych firm i rodzin. Pamiętajmy o włączeniu do działania oprócz rozumu, współczucia i zrozumienia innych (motywów ich postępowania, sposobu myślenia), co ułatwi socjalizację i uruchomi współdziałanie, niezbędne dla wszelkich wspólnych działań w grupie, razem z innymi.

Tematyka roku 2011 dla miasta i gminy Łomianki to: Zabezpieczenie finansowe – Dom i Rodzina – Zabawa, Dzieci – Praca – Rozwój duchowy – Indywidualizm

Horoskop opracowała: Barbara Banaszewska

Salon Ezoteryczny i Herbaciarnia Basi
GALERIA 41, Łomianki, ul. Warszawska 41, tel. 601 278 961, www.tekira.pl

MIESIĘCZNIK LOMIANKI.INFO - 1/2011

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT