LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIsport    piłka nożna    icds    ks łomianki   
Turniej piłkarski LOMIANKI CUP 2011
2011-01-12

KOMENTARZE: 0

W najbliższą niedzielę 16 stycznia odbędzie się młodzieżowy turniej piłki nożnej "Łomianki Cup 2011". Będzie to kolejna, już czwarta edycja rozgrywanych co rok zawodów dla rocznika 1997. Organizatorami są Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe oraz Klub Sportowy Łomianki.

W turnieju udział weźmie sześć drużyn, które zagrają ze sobą po dwa spotkania w systemie każdy z każdym. Każda z drużyn rozegra 10 spotkań, co w porównaniu z innymi imprezami daje dwukrotnie dłuższy czas spędzony na parkiecie przez młodych zawodników, a co za tym idzie dwa razy więcej emocji. Taka formuła rozgrywek sprawiła, że organizatorzy mieli dwa razy więcej zgłoszeń, niż miejsc w turnieju, a chęć przyjazdu deklarowały kluby z Ostrołęki czy Radomia. Pokazuje to wyraźnie, że nasze turnieje są rozpoznawalne i atrakcyjne nie tylko w skali gminy czy powiatu, a na całym Mazowszu. Może trzeba pomyśleć nad organizacją cyklu imprez dla dzieci i młodzieży?

W najbliższych zawodach udział wezmą zespoły: BKS Hutnik Warszawa, Dolcan Ząbki, CWKS Legia Warszawa, Orzeł Warszawa oraz dwa zespoły Klubu Sportowego Łomianki. Tydzień później (23.01) rywalizować będą chłopcy o dwa lata młodsi z rocznika 1999. Tak jak w pierwszym turnieju możliwość pokazania się będą mieli wszyscy chłopcy trenujący w Klubie Sportowym Łomianki, którzy podzieleni zostaną na dwa zespoły. Na parkiecie zmierzą się z rówieśnikami z klubów takich jak: Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki, Orzeł Sypniewo, Orzeł Warszawa oraz AON Rembertów. Przypomnijmy, że w edycjach rozegranych w 2010 roku nasze zespoły nie miały sobie równych i pewnie wygrywały mecz za meczem. Czy w tym roku będzie podobnie? Zupełnie inaczej widzi to trener Michał Piros - "Celem dla moich chłopców jest dobra zabawa i pokazanie się z dobrej strony przed własną publicznością. Na trybunach zasiądą rodzice, dziadkowie, koledzy ze szkoły, którzy nie zawsze mają czas by zobaczyć w akcji naszych młodych zawodników. Natomiast "Łomianki Cup" jest imprezą, która w danym dniu skupia całe piłkarskie Łomianki. Można powiedzieć, że jest to święto piłki młodzieżowej w Łomiankach. Dlatego zależy nam na tym, żeby grać atrakcyjny, ofensywny futbol. Jeżeli zawodnicy pokażą pełnie swoich możliwości to zapracują sobie na wysokie miejsce i nagrody. Najważniejszy jest jednak poziom sportowy i dobra zabawa."

Turniej rozpocznie się o godzinie 8:15, natomiast koniec imprezy planowany jest około godziny 15:30. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w Łomiankach do wspierania naszej młodzieży oraz na gwarantowane piłkarskie emocje.

KS Łomianki

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT