LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 26.9.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIInauguracja roku akademickiego UTW
2010-10-01

KOMENTARZE: 0

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach zaprasza w dniu 6 października 2010 r (aula ICDS, godzina 18.00) na inauguracje roku akademickiego oraz wykład Iwony Majewskiej-Opiełko pt. Masz wybór...

Wykład pt. "Masz wybór" wygłosi Pani Iwona Majewska-Opiełka która jest założycielką i główna postacią Akademii Skutecznego Działania . Jest trenerem liderów, mówcą motywacyjnym, psychologiem-doradcą rozwoju osobowości, autorką książek.

Iwona-Majewska-Opiełka jest jedną z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego. Autorka unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem.Informacje dotyczące UTW w Łomiankach

W dniu 14 listopada 2009 roku rozpoczął swoją działalność Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach.

Do naszego Uniwersytetu zapisało się już 150 osób i cały czas napływają nowe zgłoszenia, świadczy to o tym, jak bardzo była potrzebna dla naszej społeczności ta inicjatywa. A jest to dopiero zupełny początek naszej działalności.

Duże zainteresowanie naszym Uniwersytetem, świadczy o tym, że ludzie są ciekawi świata, mają potrzebę bycia razem, wspólnego działania, chcą korzystać z tych wszystkich udogodnień, które oferują im nowe technologie i chcą je poznać.

Idea Uniwersytetów Trzeciego Wieku postała między innymi po to, aby im to umożliwić. Dla osób 50+ nie ma w naszym kraju prawie żadnej oferty edukacyjnej i dlatego te uczelnie cieszą się tak wielkim powodzeniem.

W naszym Uniwersytecie nie stawiamy barier wiekowych ani wymagań związanych z posiadanym wykształceniem. Naszą ideą jest, aby każdy znalazł tutaj dla siebie coś interesującego, twórczo spędził swój wolny czas, wzbogacił swoją wiedzę oraz nawiązał nowe przyjaźnie.

Pomimo, że to początek naszej działalności proponujemy Państwu bogatą i różnorodną ofertę zajęć. Co dwa tygodnie odbywają się wykłady plenarne o dosyć zróżnicowanej tematyce - psychologia, filozofia, literatura, medycyna i in. Nasi słuchacze uczestniczą także w warsztatach literackich, kursach komputerowych, na których przeszkoliło się już.180 osób. Uczęszczają na lektoraty języków obcych na różnych poziomach. Dużym powodzeniem cieszą się warsztaty malarskie w których bierze udział 20 osób. Zorganizowaliśmy już 2 wystawy prac malarskich naszych "studentów". Bardzo ładnie rozwija się sekcja brydżowa. Gimnastyka rehabilitacyjna, pływanie i zajęciach nordic walking mają sporą grupę fanów. Organizujemy także wyjścia do kina, do teatru, na wystawy oraz różne wycieczki.

Podczas międzynarodowego zjazdu Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Gdańsku, który odbył się we wrześniu 2010 roku nawiązaliśmy kontakty z przedstawicielami Uniwersytetów w Mołdawii, we Lwowie, w Wilnie nie wspominając już o Uniwersytetach w innych miastach Polski. Jesteśmy pewni, że zaowocuje to ciekawymi inicjatywami.

Szczegółowe informacje: tel.505 257 797 lub 504 530 420, www.utwlomianki.org

źródło: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum