LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 29.11.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKOKO-ART    WYSTAWA    KONCERT   
Recital ballad i romansów rosyjskich
2010-09-22

KOMENTARZE: 0

Centrum Sztuki i Tańca KOKKO-ART zaprasza na recital romantycznych rosyjskich ballad i romansów, w wykonaniu Igora Slavich'a – znanego poety, kompozytora i pie¶niarza, uczestnika i zwycięzcy wielu festiwali poezji ¶piewanej w Polsce i Rosji.

Igor Slavich współpracował m.in. z D. Olbrychskim, M. Zębatym, R. Rynkowskim, J. Pietrzakiem, K. Kowalskim, K. Fusem a także z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu.
Brał również udział w przedstawieniach wyreżyserowanych przez Jerzego Gruzę. W Warszawie występował w Teatrze Małym, Teatrze Na Ochocie, Starej Prochowni, w D.K „OKO” na ul. Łowickiej, w Klubie "Scena", w Klubie Aktora, w "Harendzie", czy też w hotelu "Bristol".
Kilkakrotnie brał udział w Festiwalu Poezji ¦piewanej w Brwinowie, Festiwalu OPPA.

Recitalowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Maliny Kokoszczyńskiej, absolwentki wydziału malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.
Wystawa pt. "Poszukiwanie - odnalezienie" to cykl obrazów przedstawiaj±cych postaci osób, uchwyconych przez artystkę w wybranym przypadkowo momencie, gdy chwila wyciszenia zdradza ich wewnętrzne refleksje. Postaci ukazane s± w metaforycznym stanie lub otoczeniu, jakby zastanawiały się nad istot± ich życia.

Impreza odbędzie się 29 paĽdziernika 2010 r. o godz. 19.00 w Centrum Sztuki i Tańca KOKKO-ART w Łomiankach ul. Pancerz 6 (siedziba firmy Bonus Eurotech).

Bilety na koncert - w cenie 20 pln - można zarezerwować telefonicznie (tel. 22 732 20 50; 501 082 996) lub mailowo (kokoartinfo@gmail.com)

redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT