LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 13.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGILEMON TREE    RESTAURACJA    PUB   
Zdecydowanie warto zajrzeć
2010-09-04

KOMENTARZE: 0

W Dąbrowie przy ul. Zachodniej powstała nowa restauracja LEMON TREE. Miejsce na pierwszy rzut oka przyjazne, z klimatem – wystrój przemyślany. Obsługa profesjonalna, szybka i bez zbędnego formalizmu. Generalnie swojsko, ale i bez tzw. przegięcia.

Menu dość urozmaicone – z ukierunkowaniem na śródziemnomorskie. Ja osobiście szczególnie polecam sałatkę grackę z suszonymi pomidorami (16 pln). Jak mówią właściciele: "Mamy fajne wina, włoskie. Będzie ich jeszcze więcej, bo ciągle sprowadzamy nowe. Mamy genialne zupy, naprawdę są świetne i ludzie je kochają. Troche mi trudno coś konkretnie polecać, bo ja uważam, że mamy naprwawdę zdolnych kucharzy. Polędwica z grilla bije rekordy popularności od pierwszego dnia, a na krewetki ludzie przychodzą też wiernie. Mamy piwo Ciechan w różnych smakach – bardzo polecamy i promujemy, sami jesteśmy fanami :)". W restauracji – co moim zdaniem bardzo ważne – na szczęście nie słychać natrętnej w brzmieniu i natężeniu muzyki disco, techno czy mizernego popu. Dźwięki z głośników nie przeszkadzają w konsumpcji czy pogaduszkach ze znajomymi.

Właściciele – korzystając z bliskości KPN oraz okoliczności przyrody (niepowtarzalnych) – zapraszają do siebie wszystkich spacerowiczów, nie tylko mieszkańców Dąbrowy. W przyszłości planują uruchomić wypożyczalnię rowerów.

Dla wszystkich, którzy nie potrafią żyć bez komputera rozpuszczono w powietrzu internet wifi, więc spokojnie można popracować/porozrywać się przy kawie.

Osobiście uważam, że tego typu miejsce było w Łomiankach (a zwałaszcza w Dąbrowie) wręcz niezbędne. Sumując – miło, smacznie, niedrogo.

Właściciele mówią, że otwierając LEMON TREE spełnili swoje marzenia. Polecam zajrzeć i skonfronować efekt tego spełnienia z rzeczywistością. Zdecydowanie warto :)

Lokalny Konsument

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT