LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 19.8.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIKlub Biegacza    Popek    Sport   
Klub Biegacza Łomianki
2010-07-27

KOMENTARZE: 0

Klub Biegacza Łomianki to nowy projekt, który powstaje na bazie przemyśleń i doświadczeń sprzed kilkudziesięciu miesięcy. Początkiem propagowania biegania w Łomiankach była akcja organizowana przez nieistniejącą już gazetę "Życie Łomianek" - "Biegaj z ŻŁ". Następstwem była nieformalna grupa biegowa KB Kusy Łomianki, a później fuzja z UKS Dwa Koła i Pompka, a co za tym idzie powstanie Łomianki TEAM. Niestety, początkowe plany poszły w nieodpowiednim kierunku, bardziej postawiliśmy na rowery niż bieganie, które zeszło na dalszy plan. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie postanowił jeszcze raz spróbować zachęcić do wspólnego truchtania. Organizowane akcje "Polska Biega" w Łomiankach pokazały, że w naszej gminie jest duży potencjał i trzeba to koniecznie wykorzystać.

Klub Biegacza Łomianki nie będzie zwyczajnym klubem, z jakimi spotykamy się na co dzień. Będzie to bardziej idea, szerzenia biegania jako formy spędzania wolnego czasu oraz jednej z najlepszych sportowych aktywności. Oczywiste jest również, że klub będzie chciał wspierać osoby, dla których bieganie to styl życia. Wiele osób z naszej gminy startuje w zawodach biegowych na terenie całego kraju. Klub Biegacza może stworzyć dla nich szansę wspólnych wyjazdów oraz możliwość zaprezentowania swojej sylwetki szerszej publiczności, a w przyszłości być może ułatwić drogę do sukcesów.

Jednak nic o Was bez Was. Razem możemy więcej. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie zajrzyj na www.kblomianki.pl, napisz e-mail: klub@kblomianki.pl lub po prostu zadzwoń 510 339 426.

Przemysław Popek

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT