LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 27.9.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIRonson    Naturalis   
Nowe osiedle w Łomiankach
2010-06-27

KOMENTARZE: 0

Projekt Naturalis będzie położony na terenie Łomianek Dolnych, pomiędzy ul. Wiślaną i Fabryczną. Inwestycja realizowana w czterech etapach zakłada budowę 11 budynków na działce o powierzchni 31,800 m2. Łącznie przewidzianych jest ok. 500 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 79 m2. 3-piętrowe budynki będą wyposażone w halę garażową i komórki lokatorskie na poziomie -1. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a każda z klatek wyposażona w windę. W strukturze mieszkań przewidziane są najpopularniejsze rozkłady, przeważają mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m2. Do lokali na parterze przynależą tarasy z ogródkami o powierzchni 22 - 41 m2. Do wszystkich mieszkań przynależy balkon lub loggia o powierzchni 3,5 - 13 m2. Mieszkania będą wyposażone w duże drewniane okna, które są cechą charakterystyczną wszystkich projektów Ronson Development.

W pierwszym etapie powstanie jeden budynek z 52 mieszkaniami. Średnie ceny mieszkań będą kształtować się na poziomie ok. 6500 zł za m2. Przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży, która ruszy 17 lipca obowiązywać będzie specjalna oferta, w ramach której klienci mogą liczyć na 5% rabatu. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się już na przełomie 2011 i 2012 roku.

Naturalis to nowa tętniąca życiem część Łomianek. Obok budynków mieszkaniowych wewnątrz osiedla powstaną sklepy, punkty usługowe i kawiarnie. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby pozwoliło mieszkańcom cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z bliskości dobrze rozwiniętej infrastruktury. Nowoczesna architektura doskonale wkomponowuje się w otaczający, zielony krajobraz. Minimalistyczny charakter inwestycji podkreślają liczne przeszklenia. Na terenie inwestycji przewidziano atrakcyjne elementy małej architektury takie jak kolorowy plac zabaw dla dzieci, liczne alejki spacerowe i skwery z fontannami.

Naturalis to nowoczesny projekt położony w pobliżu licznych terenów zielonych w tym Kampinowskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość terenów rekreacyjnych pozwala na długi spacer, piknik czy wyprawę rowerową. Rozwinięta infrastruktura miejska Łomianek w znacznym stopniu ułatwia funkcjonowanie swoim mieszkańcom. Dostępność rozmaitych obiektów użyteczności publicznej (szkół, przedszkoli, sklepów, placówek medycznych) sprawia, że życie w Łomiankach jest proste i przyjemne. Do uprawiania sportu zachęcają renomowane ośrodki sportu oraz pobliska stadnina koni. Dystans 15 km do centrum Warszawy pokonuje się szeroką ulicą trzypasmową, zaś komunikacja miejska pozwala dojechać do stacji metra Młociny w zaledwie 20 minut.
- tak o nowym osiedlu pisze inwestor.

Budowa osiedla ma ruszyć już w wakacje 2010 roku, na terenach, na których kiedyś była garbarnia - teren ten jest skażony metalami ciężkimi. Według zapewnień Spółki teren zostanie zrekultywowany przed wejściem generalnego wykonawcy na teren budowy.

Jak powstanie nowego osiedla odbije się na zatłoczeniu - i tak już w godzinach szczytu - nieprzejezdnych Łomianek - to się okaże. Możemy być jednak pewni, że informacja inwestora o tym, ze do stacji metra można dojechać w 20 minut jest mocno naciągana... No chyba, że przyszli mieszkańcy Naturalis wybiorą drogę powietrzną w godzinach 22. wieczorem - 6. rano :).

źrdóło: NBS Communications Sp. z o.o. / Ronson Development
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT