LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDNI ŁOMIANEK 2010
2010-06-14

KOMENTARZE: 0

W najbliższy pi±tek w godzinach 15.00-22.00 odbędzie si,ę organizowany przez Dom Kultury w Łomiankach festyn DNI ŁOMIANEK 2010.

W programie m.in.:
- miasteczko zdrowia
- miasteczko zabaw rodzinnych (dmuchany zamek, euro-bunge, samochodziki, kucyki...)
- występy zespołów tanecznych, muzycznych, cyrkowych...
- koncerty BIKE LOVERS i ROBERTO ZUCHERRO
- występ - KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU
- gwiazda wieczoru - PATRYCJA MARKOWSKA
- na zakończenie pokaz sztucznych ogni...

Już o 14.00, na dobry pocz±tek, jeszcze przed oficjalnym otwarciem, organizatorzy zapraszaj± wiernych małych widzów na przedstawienie SMOK ZE SŁONECZNEJ KRAINY.
Znani już w Łomiankach z występów ulicznych aktorzy pracowni plastycznej KOT z Wrocławia i Teatru Prawdziwego z Bielawy znowu przywioz± swoje gigantyczne lalki i zdolnych szczudlarzy. Tuż obok głównej sceny postawi± na krótko Pałac Złotego Smoka i zabior± widzów do Promienistej Krainy, w której zawsze ¶wieci słońce, a ludzie s± bezpieczni i szczę¶liwi. Niestety złe WiedĽmy zrobi± wszystko, aby obj±ć władzę nad Promienist± Krain± i zamienić j± w Krain± Morku i Strachu. Czy im się to uda?

Ale to nie wszystko. Również od 14-tej zapraszamy wszystkich małych amatorów ogromnych dmuchanych zjeżdżalni - w tym roku zjeżdżamy na Tarzanie i w zamku Pinokio. Nadmiar energii można oczywi¶cie wyskakać na trampolinie i eurobungy. Komu wystarczy sił ten może pobiec na bungee run i zanurkować w suchym basenie z piłeczkami. A na deser samochodziki akumulatorowe. Zbierajcie siły już od dzi¶, bo to nie koniec atrakcji! Na najmłodszych czekać będ± kucyki, które przyjad± do nas z Wilczeńca. Nieco starszym radzimy włożyć wygodne buty i przespacerować się w¶ród stoisk rękodzielniczych i handlowych.
Chętni będ± mogli spróbować swych sił w lepieniu z gliny i przygotowywaniu biżuterii przy stoisku Magdy i Jacka Ciesielskich. Będzie można podejrzeć pracę pań z pracowni tkackiej prowadzonej przez Marię Hoffman, przygotować maleńkie laleczki do doniczek z Ann± B±k.
Z pędzlem w dłoni będzie można dać upust artystycznym wizjom przy stoiskach plastycznych Danuty Kołcz oraz Neli Brzezińskiej. Nie obejdzie się bez malowania buzi, a dla wytrwałych dodatkowo galeria fryzur, któr± poprowadzi Dorota Król.

I jeszcze bonus dla poszukiwaczy! Uwaga tylko w pojedynkę! Rozgl±dajcie się uważnie, bo gdzie¶ w tłumie działa Teatro Dentro. Szarmancki Pablo el Malo, urocza Mariposa i... wiktoriański aparat fotograficzny na trójnożnym statywie. Nie służy on do wykonywania fotografii, ale jest teatrem jednego widza. A w ¶rodku występ wyj±tkowej KIKI!

Impreza odbędzie się w godzinach 14.00-22.00 na boisku ICDS Łomianki - ul. Staszica 2.

Ľródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT