LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 22.6.2021


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISport    Piłka nożna    Popek   
Okręgówka zostaje w Łomiankach
2010-06-13

KOMENTARZE: 0

KS Łomianki w niezwykle ważnym spotkaniu pokonał Gwardię Warszawa 4:0 i tym samym w przyszłym sezonie podopieczni Michała Pirosa nadal grać będ± w lidze okręgowej.

Od pocz±tku spotkania, które odbyło się w sobotę 12.05.2010 roku, żółto-czarni starali się narzucić swój styl gry. Dla popularnych Harpagonów mecz przy Fabrycznej, był jedynie spotkaniem o honor, gospodarz± z kolei zwycięstwo, dawało spokojne utrzymanie w szeregach okręgówki. Rozważna gra Łomianek przyniosła szybko efekty, jeszcze w pierwszej połowie Sebastian Kociszewski pokonał bramkarza przyjezdnych Jana Szczęsnego. Chwilę po zmianie stron na 2:0 podwyższył Jacek Jarosiński i od tej pory na boisku dominował tylko jeden zespół. Następnie bramkę zdobył Dominik Dzwonkowski, a na trybunach rozległo się gło¶ne "yginam ¶miało ciało, wyginam ¶miało ciało – 3:0 dla mnie to mało!”. Jakby na życzenie fanów wynik na 4:0 ustalił Bartosz Walkowski.

Wynik z pewno¶ci± cieszy, jednak trzeba przyznać, że w przeci±gu całego sezonu zespół z Fabrycznej grał słabo. Trzeba również oddać honor drużynie z Warszawy, która mimo wielu problemów przyjechała na mecz i dzielnie walczyła przez całe 90. minut. Do Łomianek przyjechało dwunastu zawodników, jednak grać mogło jedenastu, gdyż jeden z piłkarzy zapomniał dowodu osobistego. Ponadto Gwardia od 20. minuty grał w dziesi±tkę, kontuzji doznał obrońca Harpagonów Konrad Szczepański."""" Już wkrótce podsumujemy sezonu w wykonaniu kopaczy z Łomianek.

KS ŁOMIANKI – GWARDIA WARSZAWA 4:0

ŁOMIANKI :: Filip Boukołowski – Radosław Kamiński, Jan Sobczak, Dominik, Dzwonkowski, Przemysław Piros – Krzysztof Michalec, Sebastian Izotow (70' Bartosz Siurnicki), Jacek Jarosiński (75' Karol Szymczuk), Mateusz Sołtys (75' Maciej Kondraciuk) – Sebastian Kociszewski (60' Bartosz Walkowski), Tobiasz Gac
GWARDIA :: Jan Szczęsny – Maciej Morytz, Sławomir Wronkowski, Adam Grzymski, Konrad Szczepański – Piotr Szurmiński, Przemysław Dolega, Janusz Klimczewski, Łukasz Glanowski – Paweł Milczarek, Michał Król

Przemysław Popek

[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT